Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik miért van szinte...

A Jobbik miért van szinte teljesen elhallgattatva a médiában, illetve csak akkor szerepelnek ha szidni kell őket?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 12:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Te tényleg ennyire idióta vagy, vagy csak annyira hogy képes vagy hazudozni az ideológiád kibontakozása miatt?


Vedd már észre (ha csak nem bértollnok vagy) hogy nem vagyunk politikusok, felesleges hazudozni!


[link]


[link]


[link]


[link]


Van még link bőven!


Innen csemegézhetsz.


[link]

2013. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Mert gyűlölködnek.Faßom se kíváncsi arra.
2013. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
36%
És a holokauszt megemlékezésre meg a cigány putrik mutogatására ki kíváncsi?
2013. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

11es vagyok és a moderált 16os.. az miatt volt a holokauszt aki moderált! :D

Na jó komolyra véve a szót, ezé léptem ki a jobbikból. itt poénkodok a libsiken azt még ti mószeroltok be a moderátornál mer nem értitek a kifigurázást?

A témához is szóljak, nem is baj, hogy elhallgatják. Annyira amatőr hibák vannak a párt vezetésénél és sajnos pofára osztanak ki pozíciókat. Legjobb példa erre Mirkóczki Ádám, akit sűrűn beküldenek a tvbe, de az az ember annyira nélkülözi a logikus gondolkodást és a karakánságot, folyamatosan beégeti a pártot a szerepléseivel. Ezzel szemben bármelyik párt ha tvbe szerepel olyan embert küld aki vitaképes, felkészült.

Persze attól még maradtam jobbik szimpatizáns, de rájöttem, hogy igazából a jobbik erőssége a mellette lévő emberek akik nem tagok. pl gaudi, morvai, hvim tagjai.

2013. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

21-es:) Az üzenetedet köszönöm, tiltottalak, mert erre tökéletesen tudok itt is reagálni, már ha leírtad, és a linkjeidet átolvasva nem hiszem, hogy tudod, miről beszélsz.

Az egyiknek eleve semmi köze nincs a témához, a legelső nagyon gyanús (hogy a frászba kerül az a levél oda? nem nekik ment...) a többi pedig egy ilyen fantom-tanulmány adatait veszi át, ami lehet éppen, hogy igaz, de ha ezt a felmérést a médiahatóság csinálta, akkor közérdekű adat, tehát egy link belefért volna. (Nekem a cikkek linkjei újabb barikádos cikkekre vezettek.)


Nem hazudok, és nincs "ideológiám" sem, egyszerűen én nagyon sokszor látok jobbikosokat a médiában, és idegesít, hogy ők ezt ilyen orwelli elnyomásnak élik meg.

2013. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Vadkan01 ***** válasza:
24-es á beugrottam a csőbe :D
2013. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"A tv2, rtl és néhány sajtó többsége mind-mind zsidó vezetőknél van. Na most a jobbik az erősödik, egyetemistáknál már szerencsére 1. helyen van.


Ha belegondolsz, hogy Jobbik választási gyözelem esetén a nagyvezető zsidók mennek ki árkot sepreni, földeket elvesszük tőlük, harmadik opcióként lehet takarodni haza."


Szerintem az ilyen jellegű gondolatmenetek miatt nem szerepeltetik a médiában a Jobbikot. Így elképzelem, amikor a külföldi tulajdonú multinacionális cég vezetőjéhez bekopog a csendőrség és elviszi árkot söpörni, miután a havi többmilliós menedzseri fizetéséből vásárolt ingatlanjait államosítja, csak mert zsidó. És ezzel az álláspont jelenleg 85%-os hasznosságú.

2013. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!