Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez hogyan is működik?

Ez hogyan is működik?

Figyelt kérdés

Adott egy külföldi ember, és a hazáját dicsőítő zenéket hallgat,nemzeti jelképeket használ, a származását az élete árán sem tagadná le.Mi erre a "magyar" ember reakciója?


"Ez szép,lenne mit tanulnunk tőlük hazaszeretet terén (is), csodálatos,hogy így szereti a hazáját"


Na de mi a helyzet ha egy ugyan ilyen magyar emberrel találjuk szembe magunkat?


"Ezt a rasszista nácit, turbomagyar, hogy képzeli,azt se tudja mi a kettő kereszt,szégyen"


Na én ezt nem értem...értem én ,hogy a szélsőjobb kisajátította a nemzeti jelképeket, meg hogy ezek mind buta emberek ,ez a duma nem kell,ez már lejárt lemez.


Ha kisajátítja a jobb oldal ha nem akkor is Magyarország jelképei.

(Ha a melegek mindig bakancsot hordanak akkor te többé nem veszel fel bakancsot és melegnek tartod azt aki azt hord?! -kb ezen a logikán van ez a szélsőjobb így meg úgy magyarázat)


2013. jan. 24. 17:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy!
2013. jan. 24. 17:16
 2/3 anonim ***** válasza:
30%

Ez a balos kettős mérce! Na nekem éppen az ilyenek miatt hiteltelenek.



Ilyenkor "magyarkodnak". :)

2013. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sem a külföldi, sem a magyar nem a jelképektől lesz az, ami.


Van az a ház, ahol kirakták a magyar trikolórt meg az árpádsávosat, 2006 óta kint rohadnak a zászlók, a nap kiszívta, az utca porától szürke, a szél rongyosra szaggatta. Szerintem undorító, és engem sért meg azzal, hogy ennyit jelent számára a magyarság.


Nem a jelkép teszi az embert. Az számít, ami belül van. Ismer-e legalább 3 népdalt, tudja-e, ki az a Teller Ede, el tudna-e szavalni egy József Attilát?

2013. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!