Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na mit szóltok ehhez a videóhoz?

Na mit szóltok ehhez a videóhoz?

Figyelt kérdés

sok minden klappol ami elhangzik és ha valaki jól körülnéz az látja hogy van benne sok igazság

http://www.youtube.com/watch?v=3iTytfDVFMo


2013. jan. 24. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Zsidókkal semmi probléma dolgoznak. A cigányokkal már van probléma mert nem dolgoznak. A vénasszony aki beszél benne jobb lenne dolgozna nem a videóba járatná a száját.
2013. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Piskóti Úr

mit akarszmár egy öreg asszonytól dolgozzon lehet többet dolgozott már mint te

2013. jan. 24. 14:22
 3/12 A kérdező kommentje:

A vénasszony aki beszél benne jobb lenne dolgozna nem a videóba járatná a száját.


ennyi erővel neked se kéne itt írogatni húzzál kapálni

2013. jan. 24. 14:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor mi a fenének tettél fel TE kérdést ezzel a videoval, ha ennyire liberális vagy? Menjél azt éljél cigányok között, mondjuk egy hónapig, aztán ha vége, gyere ide vissza, megosztani az "élményeidet"
2013. jan. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ráb@sztál mert cigányok között élek nem szeretem se azsidókat se a cigányokat
2013. jan. 24. 14:34
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem minden zsidó rossz.

Többségük jó ember és elítéli a cionizmust.

Maga a jobbik is támogatja az anti-cionista izraeli zsidókat és azok is támogatják a jobbikot.


A gond a cionizmussal van nem magukkal a zsidókkal.

2013. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nekem az 8, én nem bántanám egyiketse csak a zsidókat ki telepíteném Izraelbe a tesókat meg Indiába azt ott éldegélhetnek azt csinálnak amit akarnak csak ne itt legyenek
2013. jan. 24. 14:38
 8/12 A kérdező kommentje:

Menjél azt éljél cigányok között, mondjuk egy hónapig, aztán ha vége, gyere ide vissza, megosztani az "élményeidet"

am tudnék mesélni nem keveset

2013. jan. 24. 14:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Én dolgozok, csak tudod a Forex az interneten van.
2013. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott hagytam abba a videót, amikor azt mondja, hogy a zsidók úgy tanulják Noé és Sém történetéből, hogy mindent el kell venni Kánaán leszármozattaitól, és így kifoszthatják a magyart. A magyarok nem Nimródtól származnak, semmi közük hozzá. A magyar török, szláv, kun és még ki tudja milyen népek keveredéséből származik, a legvegyesebb nemzet Európában. Hagyjuk már ezt a Nimródos legendát.
2013. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!