Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Morvai...

Mi a véleményetek Morvai Krisztina cikkéről?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 10. 23:14
1 2
 11/17 bumbi02 ***** válasza:
92%
Tehát mivel az ELTÉn tanított, máris nem hülye? De, sajnos az. 2006 óta a szemkilövetésről tud csak beszélni, havi 3 millióért az EP-ben. Végülis. Ja. Annyiért én beszélnék a tünde nyelvtanról is 7 évig.
2013. jan. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Általában egyet szoktam érteni vele, meg amúgy Jobbik szimpatizáns vagyok, zömében most is egyetértek ezzel a cikkel, viszont nem mindenben.

Valóban helytelen, hogy fizetőssé teszik a jogászképzést mindenhol, de ha egyszer túlképzés van, és nem tudnak elhelyezkedni, akkor mégis minek kéne az államnak fizetni azért (az adófizetők pénzéből, hogy egy ilyen kissé demagóg szófordulatot használjak), hogy még több munkanélküli diplomás legyen?? Valahol meg kell húzni a határt. A másik, meg az, hogy azt írja, hogy akik megtehetik majd, hogy kifizessék a tandíjt, a gazdagabbak, ők nem látják át majd, hogy milyen is a szegények helyzete. Ez tényleg így van, viszont itt jön be az oktatási intézmény felelőssége: az egyetemnek nem csak az ömlesztett tudást kéne adnia, és "megtanít" könyökölni (mint ahogy ma teszi a legtöbb egyetem), hanem az oktatóknak igenis állást kell foglalniuk komoly erkölcsi kérdésekben, pláne ilyen fontos képzéseknél, mint a jogász. Hogy ne csak azt lássák a hallgatók ebben a szakmában, hogy végre mennyi pénzt kereshetnek vele, hanem azt is, hogy milyen szép, felelősségteljes hivatásuk van. Szerintem az ember nevelése nem ér végez a gimnázium befejezésével.

2013. jan. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22%

'2006 óta a szemkilövetésről tud csak beszélni, havi 3 millióért az EP-ben. Végülis. Ja. Annyiért én beszélnék a tünde nyelvtanról is 7 évig."


Valaki harminc éve nonstop a holokausztról beszél és jól megél belőle. A 2006-os rendőrterrorhoz képest a holokauszt közel hetven éve történt és az érintettek közül alig élnek már... Mégis több szó esik erről.

A mostani nemzedéket 2006 érinti, nem 1945.

Az ügy nincs lezárva, a felelősöket nem büntették meg.


Ez kb. olyan, mintha Hitler, Goebbels, Himmler, háborítatlanul köztünk sétálna még mindig, sőt a Bundesratban még frakciójuk is lenne...

2013. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 bumbi02 ***** válasza:
27%
Érdekes, hogy aki a mainstream médiát nézi, annak nem tolják az arcába a holokausztot. Azért mert kuruc infot olvastok, ahol nagyjából a cikkek 70%-a a zsidókról szól, nem kell azt gondolni, hogy mindennap felemlegetik a holokausztot. Én például évente egyszer szoktam átlag hallani róla, amikor emléknap van. Például a kommunizmus bűneit sokkal többször hallgatom végig.
2013. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%

"Érdekes, hogy aki a mainstream médiát nézi, annak nem tolják az arcába a holokausztot."


Akkor te valószínűleg a kínai állami televíziót nézed, mert a magyarban nonstop holokauszt megy.

Minden nap holokauszt emléknap és holokauszt-emlékmű avatás, minden évben utcai hanukázás, állandó öncélú antifa tüntetések, minden híradóban izrael.

Magyar időjárás jelentésben ki kíváncsi arra, hogy Izraelben esik a hó? Mert bizony bemondták. Ennyi erővel az új-zélandit is bemondhatnák.

Az ember azt hinné, nem is Magyarországon él.

Pont az a baj, hogy állandóan a képünkbe másznak.

Nem vagyok kíváncsi rájuk.

Akárhová kapcsolgat az ember, mindenhol ott vannak.

Ezért nézek ma már csak sportot, de most ezzel rasszista/antiszemita stadionbetiltós műhalhéval kihúzták a gyufát, meg hogy a kézi BL meccsen himnuszt se lehet énekelni, mert büntet az EHF, szóval ezt is megette a fene...


Hagyjanak minket, magyarok szépen békében, mi sem megyünk oda balhézni, ennyi.

2013. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Kivételesen igaza van, elvégre mégis csak jogász...
2013. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"1383-1395 között Nagy Lajos király leánya, Mária uralkodott. Ő volt az első és egyetlen magyar királynő."


Mária Terézia férfi volt?

2013. jan. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!