Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megindult a választásokra a...

Megindult a választásokra a madzag mézezés?

Figyelt kérdés
13-dik havi nyugdíj,tanároknak mégis lesz béremelés stb

2013. jan. 10. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Mindkét oldalon.
2013. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

persze ez már kötelező elem, mint szilveszterkor a petárda


csak később felejtik el betartani, biztosan a nagy örömünnepben kimegy a fejükből 20 éve folyamatosan.


de nagyon jól hangzik, részvétem annak az ostoba embernek aki még elhiszi és vár valami nagy csodát a baloldaltól.

2013. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan. És még nem is említetted a tervezett rezsicsökkentés-sorozatot. Orbán nagyon győzni akar, és arra a politológiai tényre alapoz, miszerint a magyar választó legfeljebb 3 hónapig emlékszik vissza a dolgokra. Igaz ugyan, hogy mindenkit letapostak és kifosztottak, akit csak lehetett közel 3 évig, de az utolsó bő 1 év szépnek ígérkezik. Majd meglátjuk, mire lesz elég.
2013. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dick Esmen ***** válasza:
Igen,de hallottam valakitől hogy nem 2014-es választásokra készülnek,hanem még előtte akarnak egy előrehozott választást(amíg még megvan a többségük).
2013. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Régóta suttogják baloldali körökben ezt az előrehozott választást, de én nem hiszek benne. Egyrészt már kevés idő van a rendes választásig, nem tudnák mivel magyarázni, hogy miért kell fél évvel előre hozni, másrészt meg általában is nehezen magyarázható, hogy ha szerintük olyan jól megy a szekér, akkor miért kell előbb visszaadni a mandátumot. Szerintem egy ilyenből nem lehet jól kijönni, még Selmeczi Gabriella sem tudná kimagyarázni.
2013. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne most többségük? azzal senki sem számol hogy már nincs többségük?
2013. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!