Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek hogy megbünt...

Mi a véleményetek hogy megbüntethetik a rádiót üvöltető autósokat?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 3. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Helyes. A vezető a forgalomra figyeljen ne vonja el a figyelmét az üvöltő zene. Lehet, hogy másokat is zavar vele.
2013. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy komoly a dolog. Ez csak egy bulvárhír. Amúgy ha közlekedésbiztonsági szempontból kérdezed, szerintem nem helyes hangosan zenét hallgatni, mert elvonja a figyelmet, és nem hall meg a vezető sok mindent időben. De nem hiszem, hogy ezt (is) hatóságilag kéne szabályozni. Jelzem, hogy az én autómban nincs is rádió, és nem is hiányzik. Engem teljesen leköt a vezetés.
2013. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sose fogják tudni bevezetni. A "túl hangos" kb annyit ér, mint az, hogy nem mehetsz az autóval "útl gyorsan". Pontos mérőszám kell, és mérési módszer. Ha meghatároznak egy dB (deciBel) érétéket az utastérre, azt hogy mérik kívülről, hogy "túl hangos"? Minden autónak más a hangszigetelése (túl gyorsra lefordítva: más a fék hatékonysága). Ha azt próbálják meghatározni, hogy kívül, pl x méter távolságban mekkora zaj lehet, akkor a hangos zene miatt büntethetik a teherautók-buszok nagy részét is, valamit a leszakadt (lyukas) kipufogósokat is (persze nem is ártana).

Szóval azt hiszem, ez egy olyasmi felröppent téma, mint a rendszámcsere.

2013. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Mért büntetnék meg?
2013. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Nem hülyeség.
2013. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Már többször volt olyan, hogy a hülye kihajtott egy szirénázó mentőautó elé, mert a zene elnyomta a szirénát. Úgyhogy szerintem jó ötlet.
2013. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 doboszoli ***** válasza:
100%
Az ötletet támogatom, de a kivitelezéssel vannak kételyeim.
2013. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor már, ha utast szállít az autós, ne lehessen a vezetőhöz szólni, mert az is megzavarhatja, ennyi erővel, sőt betiltanám az egy másodpercnél hosszabb pislogást, és a táj nézelődését is az autóból. Ne is gondolkodjon közben, mert ha elmerül a gondolataiba az is balesetveszélyes, óránként 10 perc kötelező szünetet kötelezően, hogy frissebb legyen, ne okozzon véletlen balesetet...
2013. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Húha,mi lesz akkor a sok feltűnési viszketegségben szenvedő emberrel?
2013. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is hülyeség. A szirénázó mentőről meg annyit, hogy sajnos sokaknak még zene sem kell, hogy ne vegyen észre egy mentőt vagy egy tűzoltót....
2013. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!