Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyit gondolsz egy nap a...

Mennyit gondolsz egy nap a túlélés kérdéseire?

Figyelt kérdés

Hogy mennyi pézt tudsz csinálni, abból mire tudsz költeni és mennyyit félretenni.


Én az utóbbi időben túl sokat, de nem voltam ilyen és nem is akarok ilyen lenni, mert zavar. Sokkal inkább élnék ilyen feszült tervezgetés nélkül.


2012. dec. 29. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Így nem fogsz túlélni semmit, pénzzel... Túlélni tudással és termeléssel lehet. Elég arra gondolni, hogyha holnap bejelentenek egy államcsődöt, akkor mennyit is fog érni az a sok papírfecni amit évekig gyűjtögettél?
2012. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem első a kérdező a mindennapi megélhetés precíz számolgatásának feszültségére gondolt és nem a nagy, világszintű összeomlás utáni életre. :D
2012. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy excel-táblában vezetem a bevételeket és kiadásokat, van egy egyszerűbb tervező része is, ami kamatot számol a jövőre nézve. Hetente szoktam frissíteni, akkor elemzem és elgondolkodok a helyzeten.
2012. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki pénzből akar megélni már áshatja is a sírját.
2012. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Aki pénzből akar megélni már áshatja is a sírját."


De az ásót se adják erzsébet utalványra!


Amúgy sokat gondolok. De nem arra a részére, hogy hogyan húzom ki a hónapot, hanem hogy mikor lehetne megindulni egy jó befektetéssel vagy vállalkozással. Nem akarok itt tipródni sokáig a megszűnő középosztályban. Nagyon úgy tűnik, hogy 2013 sem lesz az elrugaszkodás éve.

2012. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!