Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rozgonyi Ernő kilépett a...

Rozgonyi Ernő kilépett a Jobbikból ez tény, de mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek egy olyan politikusról aki korábban MEGÍGÉR VALAMIT, konkrétan ESKÜT TESZ, később meg mintha mi sem történt volna nem tartja azt be. Én konkrétan nem szeretném hogy ilyen ember döntsön az ország sorsáról!

[link] Egy becsületes ember SOHA nem szegi meg a szavát.



2012. dec. 27. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha a tagja lettem volna, már én is kiléptem volna. Az eskü szövegét olvasva pedig úgy gondolom a párt jelenlegi tagjai annak sokkal lényegesebb pontjait is megsértették már.
2012. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Annyira szomorú vagyok, hogy lehet, felkötöm magam.
2012. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

"Audiatur et altera pars" -nevében:


[link]

2012. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kettes azért ne kösd fel magad nincs tragédia, bár ha nagyon akarod tedd meg...
2012. dec. 27. 20:05
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Pősze megvette kilóra. Azóta vele együtt szavaz, puszipajtások lettek. És még ő beszél vesztegetésről.


Emellett esküszegő, mint Endrésik.


Bödecs Barna miért volt képes visszadni a helyét? Rozgonyi meg miért nem? Mert azért kell neki a félmillás fizetés...

2012. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
A Jobbik olyan, mint a hitgyüli, vagy más szekta. A kilépett tagokat kötelező gyűlölni.
2012. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

"A Jobbik olyan, mint a hitgyüli, vagy más szekta. A kilépett tagokat kötelező gyűlölni."

frászt. csak aki beleköp ahonnan jött és pál(saul) fordul. Rozgonyi úgy szavazta meg a Fidesz ktg vetését (Pőszével együtt) hogy nem sokkal korábban ellene érvelt szakmai alapon is.

2012. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
A hitgyüliseknek is megmondják, miért kell gyűlölni a kilépetteket. Nektek is a szátokba rágták.
2012. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

"A hitgyüliseknek is megmondják, miért kell gyűlölni a kilépetteket. Nektek is a szátokba rágták."


"haters gonna hate", ugyebár... te TUDOD.

2012. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Én nem gyűlölöm, de szánalmas amit tett, elárulta az egész mozgalmat, és még a mandátumát sem adta vissza. Ez az ő szegénységi bizonyítványa, persze ilyenkor már habzó szájjal csaholnak a liberálisok, hogy bomlik a Jobbik, mert rájöttek, hogy náci és így tovább, és így tovább...
2012. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!