Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik térség van a legjobb...

Melyik térség van a legjobb helyzetben hazánkba?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
szerintem Budapest és vonzáskörzete, illetve az osztrák határ környéke
2012. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gazdaságilag Bp. és környéke.
2012. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Budapest és környéke.
2012. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"Az osztrák határ környéke" nem. Sőt, épphogy lelassult az innovációs tevékenység az ország többi részéhez képest, az a térség komoly bajban lesz a közeljövőben.
2012. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Felcsút, ott esik egy főre a legmagasabb összeg az önkormánytál.
2012. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Komplikato ***** válasza:
100%

Na igen, Felcsút. :D


Egyébként Budapest és az észak nyugati negyed, a legrosszabb meg az észak keleti negyed.

2012. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha beírod a gugliba, hogy leghátrányosabb kistérségek, kiadja...A gazdasági potenciál egyértelműen Budapest és agglomerációja, a magyar GDP 45 %-a ott "csapódik le". De nincs rossz helyzetben Győr. Amúgy a legfrissebb kimutatás szerint Telki a leggazdagabb település Magyarországon:)
2012. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Budapest és környéke.
2012. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogyan írták előttem Budapest és környéke. Épp ez az egyik probléma mert a fél GDP egy fél megyényi területen koncentrálódik. Másabb lenne, ha pl. a megyeszékhelyeknél összpontosulnának, de ezen változtatni csak jó hosszú idő alatt lehet ha egyáltalán lehet érdemien cselekedni.
2012. dec. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt aki nyugat M.o.-t írta. Én azt látom, hogy itt minden megállt és ennek nem csak a válság az oka. Már korábban elkezdték keletre talicskázni a pénzt mondván, hogy ott normális utak sincsenek. Így van az, hogy Szombathelyről Győrig csak kegyetlen utakon lehet eljutni és csak ott lehet ráhajtaniaz M1-re Pest felé. Míg keletnek és délnek szépen építgették az autópályákat. Nem sajnálom tőlük, de mikor a Duna másik oldalán jártam, akkor a nagy gazdasági fellendülés reményében épített autópályákon csak lézengtek az autók. Míg a fent említett Szombathely - Csorna - Győr TRANZIT szakaszon életveszélyes a közlekedés. Bár ígéretek vannak és munkálatokat is látni, addig itt nem lesz előre lépés míg a gyorsforgalmi út (és még csak nem is autópálya!!!) el nem készül. Csak nehogy arra már késő legyen. Igazi innovációt errefelé nem látni, vagy legalábbis az én figyelmemet jól elkerülte. Sokan a határon túlra járnak dolgozni, ebből viszont szerencsés a környék. Szóval ez a térség így áll meglátásom szerint.
2012. dec. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!