Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbosok, balosok! Meg tudnáto...

Jobbosok, balosok! Meg tudnátok nevezni egy politikust az ellenkező oldalról, akivel tudnátok szimpatizálni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 14:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Jobbikos vagyok.


Medggyesy talán aki szóda jöhet.

1, Nem ideologizált sokat.

2, Ő volt ezidáig az első aki mikor látta hogy kezdenek rosszul menni a 100lépés után a dolgok, sok mindenen változtatni akart. A politikusi bűnözést korrupciót vissza akarta szorítani, és valódi reformokat bevezetni.


Persze adott is neki egyből az SZDSZ és Gyurcsánnyal meg Kókával az éleb meg is puccsolták.


"nevetséges hogy a fidesz ehez a csenddel aszisztált."

2012. dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.

Jobbikos vagyok.


És igen, néhány LMP st is támogatnék.

Vannak ott is jó elképzelések.

2012. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Dick Esmen ***** válasza:
Pokorni Zoltán,Ángyán József
2012. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Jobboldali vagyok, Thürmer Gyulát tartom szimpatikusnak, de nem szövetkeznék vele az elvei miatt. De azt tisztelem benne, hogy ő sose hazudozott össze-vissza, hanem kitartott amellett amiben hisz.
2012. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Pro Patria ***** válasza:
Talán Karácsony Gergely és Schiffer András, bár egyik sem mutatott magából még annyit, hogy ezt meg lehessen ítélni.
2012. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
En nem huzok egyik parthoz sem, de jobboldali vagyok. Politikusokat az ellenkezo oldalrol talan az lmpbol tudnek elfogadni. Bar ugye ok meg nem voltak kormanyon akkor ismerheti meg a szavazo a partokat ha mar kezukben a hatalom.
2012. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Ozmium42 ***** válasza:

Jobbikos voltam régebben, jelenleg nem szavaznék, de erősen jobboldali vagyok ettől függetlenül. Schiffernek voltak jó hozzászólásai, és viszonylag tűrhető hozzáállása, viselkedése. Ettől balra nagyon nehéz. Sokan istenítik most Bajnait, én nagyon nem, de talán ha nincs más választás, akkor azért, mert nem teljesen dilettáns.


(Persze csak a kérdés kedvéért, egyébként better dead than red)

2012. dec. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!