Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elfogadtad volna ezt az...

Elfogadtad volna ezt az ajánlatot?

Figyelt kérdés

Állítólag a rendszerváltáskor amerikai üzletemberek felajánlották Magyarországnak, hogy kifizetik az akkor még 20 milliárd dollárnyi államadósságot, cserébe pár területet szerettek volna kapni.

Szerintem a Balaton környékét és egyéb, turisztikai szempontból jövedelmező területet.

Most ott tartunk, hogy az államadósság a sokszorosa ennek, és ezekből a turisztikai területekből szinte semmit nem profitál az állam.

Te elfogadtad volna az ajánlatot akkor?

Írjatok pártszimpátiát is ha lehet, érdekelne, hogy bal és jobboldalon mik a vélemények erről.


2012. dec. 6. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy nem,azt gondolom ez sem jobb sem bal oldalnak idegen kellene legyen.Akkoriban sokféle történet keringett erről,hogy ez fizetne az fizetne.A lengyeleknek elengedték nem tudom milyen feltételekkel,de nézd meg a lengyeleket utcahosszal járnak előttünk.

Emlékezetem szerint az MDF döngette a mellét,hogy majd mi megmutatjuk visszafizetjük nem kell alamizsna,hát jól megmutatták...

2012. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mutass már egy linket, mert kismillió legenda kering az államadósságról meg a rendszerváltásról.
2012. dec. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
2012. dec. 6. 23:15
 14/17 anonim ***** válasza:
Olyan nem volt, viszont lehetősége lett volna Mo.-nak kérni valamit, amit nem tettünk meg.
2012. dec. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Pro Patria ***** válasza:

"Aki nem fogadta volna el az miért nem?"

- Mert normális ember nem akar megtűrt bérlő lenni a saját szülőföldjén.


"Nem lenne államadósságunk most, úgy élhetnénk, mint az osztrákok."

- Az osztrákoknak is 70% felett van az államadósságuk.


Ez a legenda egyébként pedig még hitelt érdemlően nem is lett alátámasztva.

2012. dec. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen, nem lett alátámasztva csak arra voltam kíváncsi, hogy ti hogyan vélekedtek az ügyben. :)
2012. dec. 7. 00:29
 17/17 anonim ***** válasza:
2012. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!