Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A te településeden is az...

A te településeden is az Önkormányzat berkeiben zömében családtagok dolgoznak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Én ezt nem tapasztaltam se nálunk sem a környező falvakban.
2012. dec. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha nem is családtagok, zömében valami úton-módon rokonok.


Pl. most épül a faluház, van projektvezető, akinek (hozzátenném 1400 fős településről van szó és egy kis parasztház rendbetételéről) mindenképpen kell 8 órás státusú asszisztens - persze hogy a lánya.

Más ember a projekt árából majdnem új házat épít, de egy ilyen felújítást a harmadából-feléből ki lehetne hozni ha az ember magának csinálná. Ha munkabérekkel és mindennel számoljuk, akkor lehet a negyedéből is...


Sebaj, még ki bírjuk fizetni az ilyesmit.

2012. dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire családtagok, de kivétel nélkül valakinek a valakije.

Amúgy rohadtul nem érdekel, amiatt szoktam csak mérges lenni, h rendesen fel vannak háborodva, ha valamit csinálni kell, plusz semmit nem tudnak soha.

Amihez viszont remekül értenek az a kávéfőzés, dohányzás, pletyka(99%-a nő).

Szal ha bemegyek, már előre tudom, h egy órát ott fogok ülni még időponttal is, aztán azt fogom nézni, ahogy szaladoznak kávézni, ciizni, zárják az irodát.

Mikor sorra kerülök akkor duzzognak, persze anélkül, h ne hívnák fel Marikát meg Évikét biztos nem fognak tudni segíteni...

2012. dec. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Egyáltalán.
2012. dec. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Mondjuk egy 3000 alatti településen Bodrinak is valamilyen úton de a rokona majdnem mindenki.


Nem nehéz a kapcsolati rokoni szálakat feltárni.


Nagyobb településeken szerintem nem jellemző.

2012. dec. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyobb településeken szerintem nem jellemző" - Szerintem dehogynem...


Van ismerősöm például, aki egy 100000 feletti városban "pozícióba került", hát persze hogy a barátnő is közalk. lett pár héten belül.


Nagyban is ugyanaz megy mint kicsiben - mindenki azzal "mutyizik" amihez hozzáfér. Szokták mondani: "ki mivel dolgozik, azzal szennyeződik" - én járművekkel dolgozom, azoknak a dolgaival kereskedek; akinek pozíciók felett van döntése, az meg azzal; aki pénz felett dönt, az meg pénzzel.


De ez természetes valamilyen szinten, csak fáj hogy abból csinálják amit mi adóként befizetünk. Ha a saját cégük lenne, akkor nekem mindegy lenne mit csinálnak...

2012. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nagyobb településeken szerintem nem jellemző."


Jaj hagyjuk már, persze majd odamegy a rokona meg az ismeretlen és majd akkor biztos el fogja küldeni a rokont, mert az ismeretlent veszi fel...

Te is meg én is meg más is a.rokont venné fel, nincs ebben semmi mondom, de ha már felvették végezze a dolgát ne háborogjon.

2012. dec. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!