Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te tudod mi a "Szebb jövőt! "...

Te tudod mi a "Szebb jövőt! " köszöntés eredete?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 18:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Egy törvényileg jogerősen betiltott fasiszta- náci társadalmi szervezet "köszöntése".
2012. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Pro Patria ***** válasza:
73%

A leventemozgalom sosem volt sem fasiszta, sem náci társadalmi szervezet. Olyan volt, mint a cserkészmozgalom.


Ahogy írta a kérdező, a "Szebb jövőt!" az "Adjon az Isten"-re volt válaszköszönés.


A nyilasok a "Kitartás!"-sal köszöntek, amire "Éljen Szálasi!" volt a válasz, teljesen más téma.

2012. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%

Én ezidáig úgy tudtam, hogy csendőrök köszöntek így. Akkor tévedtem.


Ha nektek a Gárda neonáci tömörülés, akkor nem tudom mit csinálnátok, ha tényleg egy neonáci bandával találnátok magatokat szembe. Ott nem maradna arc vér nélkül. Ráadásul azoknak mindegy a származásod. Ha kicsit máshogy nézel rájuk, már ütnek is. Cigányok szintjén vannak agyilag.


Hány zsidónak történt baja itthon, a rendszerváltás óta? De most komolyan!? Összevetve pedig, hány magyar embert bántott a rendszerváltás óta egy másik etnikum?

2012. dec. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 mustafa33 ***** válasza:
79%
Guglizzatok a levente sapkajelvényre kijünnek a képek és azon van ez a köszöntés. ne legyetek hülyébbek mint vagytok.
2012. dec. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
31%

13-as. Te kultúrember vagy, írásodból kitűnik.


Viszont mégsem veszed észre, hogy pár soros írásodban benne van, hogy a Gárda nem neonáci, majd pedig nem sokkal utána: "Cigányok szintjén vannak agyilag".


Ergo rasszista vagy. A legtöbben így értik a "neonáci"-t.

2012. dec. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
93%

A Jobbik NEM NEONÁCI!!!

Aza MAgyar Hajnal! De ők már kiváltak a Jobbikból, tehát össze nem keverendők!

Mert asszem a sok nagy Fideszes is ordítana ha Vonát le fideszeszeznénk! DE én Jobbikos vagyok, tehát úgymond én is ordítanák ebbe az esetben!

A Jobbik nem egyenlő a neonácikkal!!!!!


SZEBB JÖVŐT!!!!

2014. okt. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!