Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A parlamentben a törvényhozók...

A parlamentben a törvényhozók között, nem jelentenek nemzetvédelmi kockázatot a kettős állampolgárok?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 10:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Persze lehet hogy ismét a média kavart!


Egy szó sem esett a zsidókról, az az mint a vallásról vagy Izraelről.


"Az embereknek joguk van tudni, hogy hány olyan izraeli ül a kormányban és a magyar Országgyűlésben, akik nemzetbiztonsági kockázatot jelentenek hazánkra nézve"


Ezt mondta Gyöngyösi Márton amivel 100% ban egyet lehet érteni.


"Ombudsman: nyilatkozniuk kell az állampolgárságukról a képviselőknek!"


"„Tegnap a parlamentben, a Gázában folytatott izraeli vérfürdő kapcsán elhangzott, külügyminiszternek címzett kérdésemben félreérthetően fogalmaztam akkor, amikor a kormány egyoldalú Izrael-pártiságát számon kérve a magyar kormányban és országgyűlésben potenciálisan jelen levő izraeli-magyar kettős állampolgárok által előidézett nemzetbiztonsági kockázatra hívtam fel a figyelmet” – reagált a vádakra Gyöngyösi Márton sajtóközleményében."


"A Jobbik, ahogy azt már számtalanszor elmondta, nem a származást nézi, hanem a tetteket. Izrael pedig Simon Peresz kijelentése, a nemzetközi normák megszegése miatt nemzetközi kockázatot jelent. „Nagyon sajnáljuk, hogy miközben erről senki nem beszél a Jobbikon kívül, addig a félreérthető kijelentéseken most is megindult a szokásos hivatásos rettegés. Ez is jelzi az illető újságírók és közéleti szereplők rossz szándékait és rossz lelkiismeretét” – olvasható a közleményben."



Szerintem érthető minden.

2012. nov. 30. 12:04
 12/15 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező!


Meghallgattad a szöveget???


Mert ha igen akkor kérlek mondd az igazat!


Ugyanis igenis ZSIDÓKRÓL volt szó!


Miért raksz be egy kamu idézetet mint ha az izraeliek szót használta volna???


Nem értem a jobbikosok minek hazudoznak hisz ettől az igazság nem változik meg...


És akkor a videó:

https://www.youtube.com/watch?v=MF5a98EKZD0


És ha meg nem érted hogy mi a különbség a zsidó és az izraeli, valamint a katolikus és a Vatikáni között akkor meg nem tudok mit tenni...

2012. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"Meghallgattad a szöveget???



Igen, mind a kiragadott 33 másodpercet.


Mert ha igen akkor kérlek mondd az igazat!


Hallgasd végig az egészet és utána majd vitatkozhatunk.

2012. nov. 30. 15:20
 14/15 anonim ***** válasza:
29%

Komolyan nem értem mi itt a probléma,miért zavar akárkit, hogy megtudják ki milyen állampolgár a Magyar mellett,miért kell második holokausztról beszélni egyből meg siránkozni. Sokkal nagyobb problémák vannak itt. És teljes mértékben érthető, hogy ha egy ország vezető politikusa (Simon Perez) kijelenti, hogy felvásárolják az adott országot akkor az adott országban igenis figyeljék meg azok kettős állampolgárait különösen a vezető beosztásban lévőket akik komoly befolyással vannak az adott országra.


(off: Nem tudom miért próbálják ennyire ellehetetleníteni a jobbikot, kizárólag akkor van róluk szó a médiában amikor feketíteni kell őket, amikor az eredményekről, karitatív tevékenységekről van szó akkor mélyen kussolnak, kivéve néhány hírportált amiket persze szintén napi szinten mocskolnak, hogy hiteltelenek legyenek amikor ezekről beszámolnak. Nem vagyok jobbikos, persze sem fideszes, sem mszps, sem lmps sőt lassan magyarországi lakos sem mert egyre mélyebben vagyunk mind gazdaságilag, mind morálisan, mind társadalmilag.A gyermekem biztos nem engedem ebben az élhetetlen országban felnőni.)

2012. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
67%
Háborúban igen, de békeidőben nem kifizetődő és nem is népszerű az ilyen feltűnő akció. Az már csak hab a tortán, hogy a Jobbik csak az izraeli kettős állampolgárságra kíváncsi. Véletlenül sem antiszemitizmus...
2012. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!