Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy ma hazánkban már a szerveiket (vese) akarják eladni az emberek?

Figyelt kérdés

4 gyermek édesanyja, a férje dolgozik.


Hol tart a magyar társadalom? Hisz a rabszolgáknak is adnak annyit a munkájukért hogy túlélve a holnapot ismét hasznot hajtsanak a gazdáiknak?

Létezik a rabszolgatartó társadalomnál is alantasabb, kizsákmányolóbb és kihasználóbb rendszer ?


2009. aug. 17. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi zsidó rendszer.A fő célja a hatalom megszerzése és az emberek megnyomorgatása.Őszintén nem ez megy ? Ezt csak a szegények érzik át .
2009. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az első válaszolóhoz. Amúgy aki eladja a veséjét akármilyen szar helyzetben is van, na az nem normális.
2009. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

ti miről beszéltek?

van fogalmatok egyáltalán arról, hogy milyen a VALÓDI elnyomás?

elképesztő. nem mondom hogy tökéletes a világ, és az országunk, nagy ocsmányságok folynak itt, de túlzásokba nem kellene esni.

Internetet használsz, a világ lakosságának nagy része éhezik!

tedd jobbá magad körül a világot, mert a zsidózással, önsajnálattal semmivel nem fogsz előrébb jutni az életben.

2009. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
előző...az internetet manapság bárki használhatja ingyen is iskolából vagy épp könyvtárból,teleházból... miből gondolod, hogy ebből tud magának és a gyerekeinek kaját venni?
2009. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem az elnyomásról szól a történet.


Az elnyomás az politikai jellegű, ami nálunk folyik az meg gazdasági. Legalábbis egyenlőre!!!!(ha nem változtatunk)


Hogy definiálnád a rabszolga jelentését ?


Egy ember aki annyit kap a munkájáért hogy újra termelhesse napról napra a munkaerejét.


Nem kell leláncolni, vagy korbáccsal verni!


És aki annyit sem kap és a veséjét árulja kétségbeesésében hogy a gyerekeit etethesse és legyen hol lakjanak . Miközben a férje dolgozik tisztességesen?


Csak magyar vesztesnek neveznéd ?


Nem értem hogy hogyan nem veszik észre sokan hogy nem mi vagyunk magyarok az elégedetlenek és az ostobák hanem már lassan nyúznak bennünket és azért jajgatunk!

2009. aug. 17. 16:25
 6/12 anonim ***** válasza:

persze itt mindenki könyvtárba jár netezni...:)

kérdező én nem akartam senkit megbántani, egyszerűen ezt látom, túldramatizálják nagyon sokan az életüket, és a gondokat.

van egy egész kontinens ahol az emberek kunyhókban élnek, áram, étel nélkül, és egy szemét diktátor irányítja az országaikat. ez rabszolgaság, és elnyomás.

nekik tényleg szinte kilátástalan a helyzetük sajnos.

de Te tudsz változtatni, remélem egészséges vagy, és van tető a fejed felett, gondolom ostoba ember sem vagy.

ezek mind adott dolgok ahhoz, hogy örömet okozz magadnak és a családodnak. bárki tud pénzt keresni (akár sokat is), csak másfelé kell nyitni.

2009. aug. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem érted vagy nem akarod megérteni?

Nem rólam van szó én megkeresem a magamét és nem élek rosszul! De én magyarnak érzem magam és érdekelnek azok is akik reménytelen helyzetben élnek már évtizedek óta .


Ez ami eddig nem volt aminek örült az SZDSZ és az Mszp mert nem aki szólhatott annak befogták a száját. Ma már szerencsére egyre erősebb a nemzeti identitás és a szolidalitás. Nem azzal leszek szolidális ha szétosztom mindenem,hanem ha felnyitom azoknak a szemét akik érzik ennek az egésznek a súlyát. Miért beszélsz a fekete kontinensről velünk párhuzamba, már lassan ott tartunk hogy annak is örüljünk hogy nem oda születtünk ?

Miért véded azokat akik a bőrt lehúznák rólunk ha megtehetnék,és miből gondolod azt hogy az a természetes hogy az ország harmada nincstelen ?

Miért degradálod le a magyarokat olyan értelmi szintre vagy a munkához való hozzá állásra mint az afrikaiak jelentős része? Ha gondolod leírom neked hogy miként lehetne minden megszorítás nélkül 30-35 % ot megtakarítani a JDP ből és hogy az kinek az érdekeit sértené. És akár mikor arra gondolok hogy emberek akik dolgoznak és beosztják a pénzt mégis nincstelenek mert akadnak akiknek semmi nem elé!!! ökölbe szorul a talpam!!

2009. aug. 17. 17:29
 8/12 anonim ***** válasza:

azt hiszem teljesen félreértettél. ne támadj, hanem gondolkodj el az íráson, és értelmezd a szöveget. ha ezt megteszed, látod, hogy semmiféle védelem nem szerepel benne.

de úgy látom semmi értelme magyaráznom bármit is.

2009. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem támadni szándékoztam.


Csak arra akartam felhívni a figyelmed hogy mi itt élünk ez a hazánk Európa közepe és nagyon nem jó ha már annak kell örülnünk hogy nem valamelyik Afrikai nemzettel hasonlítanak minket kollektív össze!

Ide szocializálódtunk és a legmélyebb Európai értékeket képviselhetnénk illetve kellene képviselnünk .

2009. aug. 17. 22:46
 10/12 anonim ***** válasza:
az összehasonlítás célja az volt, hogy belássák azok, akik nagyon panaszkodnak, hogy léteznek a világban nem is kevesen akiknek valóban okuk lenne erre, mivel reménytelenül sz.r életük van. próbáltam rávilágítani, hogy az ilyen negatív hozzáállás semmivel nem juttatja előrébb az embert az életben.
2009. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!