Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az alábbiak közül mi igaz...

Az alábbiak közül mi igaz rád, és mi nem?

Figyelt kérdés

1: Romaellenes vagyok.

2: Zsidóellenes vagyok.

3: Homoszexualitás ellenes vagyok.

4: Zsíros étel ellenes vagyok.

5: Kerékpár párti vagyok.

6: Zöld párti vagyok.

7: Arabellenes vagyok.

8: Házasságellenes vagyok.

9: Vallásos vagyok.

10:Vidéki vagyok.

11:Budapesti vagyok.

12:Legalább 2 nyelvet beszélek.

13:Tudok angolul.

14:20 év alatti vagyok.

15:50 év feletti vagyok.



Tudom sok a kérdés, nem muszáj mindre válaszolni. Igaz/Hamis módszerrel eldönthető az összes kérdés.



2012. nov. 17. 14:20
1 2 3
 11/27 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Csak a 11-es igaz rám.
2012. nov. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Ami igaz:

11, 12,13 (meg talán a 4-es és 8-as)

2012. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Pro Patria ***** válasza:
73%

1: Bűnözésellenes vagyok, és látom, hogy ez a cigányságra milyen mértékben jellemző, és ezt ma Magyarország egyik legnagyobb, kezelendő problémájának tartom.


2: A zsidóságot sem kezelem másképp - pozitív diszkriminációval sem -, csak mert történt egy holokauszt. Emiatt még kimondom, ha negatív dolgot látok, és véleményezem. Ez a történelmi tragédia sem ment fel minden múltbéli és jelenkori bűn és hiba alól, nem teszi "elnézhetővé", és nem is nézek el olyat, amit más népektől sem.

Úgy gondolom továbbá, nem véletlen a zsidósággal szemben a világon mindenütt érzett ellenszenv (sok évszázados viselkedési kultúra eredménye, valamint valós társadalmi - az uzsora, kereskedés, pénzváltás -, és történelmi bűnök, mint a kommunizmusban való kiemelt szerep), de származás alapján emiatt olyan ártatlan magyarok százezreit legyilkolni, mint Radnóti, Rejtő, Kulinyi Ernő, és az identitásukat rég lecserélt egyszerű embereket, a legnagyobb bűnök között tartom számon.

Nem tartom ugyanakkor a történelem legnagyobb tragédiájának (sokkal nagyobb és embertelenebb népirtások is voltak) a holokausztot, és ellenzem az ilyen színben való erőltetett feltüntetését.

Méltánytalannak tartom az ezzel való "takarózást", és a pofátlan kártérítési özönöket, mert sem politikai, sem gazdasági előnyt nem kovácsol népirtásokból semelyik másik nemzet, így a holokauszt ilyen felhasználása is nagyon visszás számomra.

Nem nézem jó szemmel a pénzvilágban ma betöltött vezető pozícióbeli szerepét és ügyeskedéseit a zsidó származású szűk, összetartó személyek körének, mint Paul Lendvai, és mások, vagy Soros György, aki machinációjával az angol font bedöntésére törekedett, illetve ahogyan egymást segítve, pozíciójukat és befolyásukat egyesítve összedolgoznak Izrael politikai és gazdasági érdekeinek érvényesítésére (nem véletlen mindig az USA vétózza meg az ENSZ határozatait Izrael megrovásáról). Bármelyik másik nép tenné, ugyanezt mondanám.

Ez pedig nem zsidóellenesség. Ha a szavakat kicserélném portugálra, vagy svédre, máris mindenki korrekt kritikának tartaná. És ez is egy nagy baj, hogy 1944-'45 óta nem szabad kritikával élni a zsidóság ellen bármilyen témában, mert azonnal pellengérre állítják az embert. És ezt a társadalmi rossz beidegződést ki is használják bizonyos körökben, visszaélnek vele (lásd: Günter Grass esete, aki csak annyit mert írni, hogy nem szabadna Izraelnek atomtengeralattjárót eladni). Az ilyen igazságtalan dolgok ellen pedig fel fogok szólalni.


3: A homoszexualitással egészen addig nincs bajom, amíg a négy fal között tartják, illetve amíg nem próbálják "normális dolog" színében feltüntetni. Ez ugyanis egy viselkedési zavar, egy rendellenes személyiségbeli fejlődés. Ekképp elfogadom, de azt nem, hogy egyenlő szintre emeljék a normál párkapcsolatokkal (lásd: házasság), ez ugyanis _nem normális_ dolog. Ahogyan a pedofilizmust és a felnőtt férfi kislányokkal való házasságát sem engedélyezzük, amiképp az is egy szellemi betegség (mármint az igazi pedofilok esetében, mert vannak, akik csak a "gyenge, könnyű préda" okán teszik ezt), úgy a melegházasságot sem.


4: A zsír finom, és nélkülözhetetlen a szervezet száméra. De, mint minden mást, ezt is mértékkel kell fogyasztani.


5: Nem szeretek biciklizni.


6: Igen. De csak akkor, ha megtalálják az egyensúlyt a fejlődés és a természet megóvása között. Akármelyik nő túl a másik rovására, az már nem egészséges. Emellett támogatom a zöldenergia használatának minél nagyobb kiszélesítését.


7: Nem. Megint csak azt tudom elmondani, hogy elítélem, ha nőket köveznek meg, férfiakat akasztanak fel vallásuk miatt. Elítélem, amikor éles kőszerrel oszlattak tömegeket az Arab Tavasz során. Ellenzem a nők tárgyként való kezelését (burka viselése, háremek tartása, házasságkötés gyerekként, akarata nélkül, tevékért való "megvásárlása"). És elítélem az iszlám szélsőségeseket (ahogy a zsidó ortodoxokat, vagy a fanatikus katolikusokat is - és úgy általában minden szélsőséges embert, a feministáktól a szélsőliberálisokon át a szélső jobb- és baloldaliakig, de a himsovinisztákat és a vehemens ateistákat is), de nem vetítem ki egy szűk terrorista csoport viselkedését az egész, hatalmas iszlám közösségre.

A Magyar Honvédség külföldi missziókba való kivezénylését ellenzem (ez már megszületésekor a kihirdetett pontok között volt, 1848-ban), az önkéntesek, békefenntartásban és újjáépítésben (ha valóban ezekről szól!) való szerepvállalása ellen nincs kifogásom. (Ám a missziókban lévő állomány 95%-ban nem önként van kint, hanem a szerződésekből fakadó kötelezettségek okán).

Az USA agresszív külpolitikáját szintén kritikával nézem, főleg ahogyan "terrorveszélyre" való hivatkozással kiiktatja Izrael ellenségeit a közel-keletről. Az iraki tömegpusztító fegyverek máig nem kerültek elő. Afganisztán és Irak után most úgy tűnik, Irán jön. (Azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy az arab tavaszban is szerepük volt, mert gyanúsan jól szervezett és egyszerre történő, kiváltó ok nélküli eseménysorozat volt.)

Nem tudom azt sem elfogadni, ahogyan ősi civilizációkat rombolnak le, a demokrácia nevében. A terrorszervezeteket nem tudják azzal felszámolni, ha lebombáznak többszáz, esetleg ezer éves településeket, ahol a homokból épített kocka tömbök között az ember szinte érzi a történelmet, a civilizáció kezdetét.


8: Nem. Sőt, kifejezetten ellenszenves, ahogy ma már a házasság bevállalása amolyan "nyűg", és párkapcsolatokból be-ki lépegetnek, ide szülve egy gyermeket, meg oda. Ha egyáltalán szülnek, mert "előbb karriert akarnak építeni", meg "élni, bulizni". Pedig a gyereknevelésnél nagyobb öröm és érték nincs az életben.


9: Hangulatom és életszakaszaim szerint hol igen, hol nem.


10: Igen.


11: Ebből kifolyólag: Nem.


12: Ha ezt úgy érted, hogy két idegennyelvet, akkor nem. Ha úgy, hogy az anyanyelvemen kívül még egyet, akkor igen.


13: Igen.


14: Egy hónap múlva leszek 20.


15: Nem.

2012. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%

10

A 12 es bár nem vagyok perfekt.


A többit baromságnak tartom.

2012. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

1: Romaellenes vagyok. IGEN

2: Zsidóellenes vagyok. NEM

3: Homoszexualitás ellenes vagyok. NEM

4: Zsíros étel ellenes vagyok. NEM

5: Kerékpár párti vagyok. IGEN

6: Zöld párti vagyok. IGEN

7: Arabellenes vagyok. NEM

8: Házasságellenes vagyok. NEM

9: Vallásos vagyok. NEM

10:Vidéki vagyok. IGEN

11:Budapesti vagyok. IGEN

12:Legalább 2 nyelvet beszélek. IGEN

13:Tudok angolul. IGEN

14:20 év alatti vagyok. IGEN

15:50 év feletti vagyok. NEM

2012. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Elírtam, nem vagyok Budapesti.
2012. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Igaz: 4, 6, 10, 13,
2012. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

1: Romaellenes vagyok. H

2: Zsidóellenes vagyok. H

3: Homoszexualitás ellenes vagyok. RÉSZBEN IGAZ

4: Zsíros étel ellenes vagyok. H

5: Kerékpár párti vagyok. I

6: Zöld párti vagyok. H

7: Arabellenes vagyok. H

8: Házasságellenes vagyok. I

9: Vallásos vagyok. H

10:Vidéki vagyok. I

11:Budapesti vagyok. H

12:Legalább 2 nyelvet beszélek. I

13:Tudok angolul. I

14:20 év alatti vagyok. H

15:50 év feletti vagyok. H

2012. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

1: Romaellenes vagyok. - IGEN

2: Zsidóellenes vagyok. - RÉSZBEN

3: Homoszexualitás ellenes vagyok. - IGEN

4: Zsíros étel ellenes vagyok. -NEM

5: Kerékpár párti vagyok. - ISIS

6: Zöld párti vagyok. - IGEN

7: Arabellenes vagyok. - NEM

8: Házasságellenes vagyok. -NEM

9: Vallásos vagyok. -ISIS

10:Vidéki vagyok. -"IGEN"

11:Budapesti vagyok. - NEM

12:Legalább 2 nyelvet beszélek. - NEM

13:Tudok angolul. -ISIS

14:20 év alatti vagyok. - IGEN

15:50 év feletti vagyok. - NEM

2012. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
28%
Nincs a kérdések között a kormányellenes kérdés. Ha értelmes és fejlődés központú kormányunk lett volna 20-év alatt egyszer is, akkor nem kellett volna feltenni a kérdéseidet.
2012. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!