Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek hogy megadóz...

Mi a véleményetek hogy megadóztatnák a taxizást?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 5. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy szemetek.Ezzel tönkre teszik a taxisokat is.A többieket már megnyúzták gondolják ezek a szemetek hogy most a taxisokat is.
2012. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam, h. van oylan szolgáltatás ami nem adó köteles .... amúgy szerintem bp indokolatlanul drága a taxi...
2012. nov. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Komplikato ***** válasza:
Kérdezőnek van róla lövése, hogy MOST hány jogcímen szed évente így úgy pénzeket az állam be a taxisoktól? Hány féle papírt kell intézniük?
2012. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt sem tudtam, hogy a taxizás ÁFA mentes!
2012. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól kib@sznak szegény taxisokkal... Oké, hogy maga a szolgáltatás ÁFA-mentes, de azért bőven fizetnek jövedéki és egyéb adót, amik ugyebár az üzemanyag árának a 2/3-át teszik ki.

Másrészt pedig a taxik jó része már így is iszonyat drága, ha erre még rátolnának 27%-ot a "fehérítés" jegyében, na akkor arra mérget vennék, hogy az utasok 2. kérdése (az ár után), tuti az lesz, hogy "És óra nélkül?". Nem tudom, hogy ki az a szellemi fogyatékos, aki azt hiszi, hogy az adóemeléssel "fehéríteni" lehet. Éppen az adócsökkentésekkel lehetne bárhol is fehéríteni, ebből is látszik, hogy nagyon el vannak tévedve egyesek...

2012. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kapkodnak össze-vissza, már azt se tudják, hogy hirtelen mit kellene megadóztatni. Zéró koncepció, a nagy bevételhajhászásban teljesen elvesztik az eszüket. Ha így haladunk, 2014-re már levegővételi adót is fog kelleni fizetni.


Amúgy ez egy KDNP-s javaslat és állítólag több KDNP-s képviselő még nem is hallott a dologról.

2012. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!