Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Velem van a baj, hogy nem...

Velem van a baj, hogy nem értem az ilyen embereket? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Pártállástól függetlenül, de én nem értem az olyan embereket akik minden második szavukban csak ócsárolni tudnak bizonyos politikusokat (pl. Orbán) vagy bizonyos pártok szavazóit stb.! Távol áll tőlem a Fidesz, de nekem most mennyivel lesz jobb, ha egyfolytában elmondom mindennek Orbánt, vagy ilyen meg olyan birkának stb. nevezem a Fidesz szavazókat? Az ilyen emberek jobban érzik magukat egy ilyen "válasz" után?

2012. nov. 1. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Vannak akik meg a közmunkásokat ócsárolják.
2012. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

amikor egy ember, vagy csoport, közösség folyamatosan alád tesz és elcsesz körülötted mindent, akkor a düh legjobb esetben ócsárolásba fordul. ez teljesen normális.


eléggé dühítő, hogy sok-sok fidesz szavazó elcseszte az amúgy is elcseszett országot. én 2 nap alatt vagy 10x baxtam fel az agyam amikor elmentem egy "nem engedünk az imf-nek" tábla előtt.

2012. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kamumail


Na és megérte felb*szni magadat egy ilyen tábla miatt? Megér egyáltalán egy tábla ennyit?

2012. nov. 1. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert nem érted a politika _valódi_ lényegét:D

Jogalkotás? Ugyan kérlek...


Szeretünk hőbörögni meg jókat röhögni, ezért választunk egy testületet, aki ad bőven okot mindkettőre. És a legédesebb az egészben, hogy közben nekik mindenféle küldetéstudatok van, komolynak hiszik magukat stb:D

2012. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mit kéne mondani arra ha a kormány mondjuk csinál egy kampányt 200-300 milláért az IMF kérései ellen és Orbán, meg a többi fideszes is ennek megfelelő kijelentéseket tesz, majd kiderül hogy már júliusban megírták az "ajánlásukat" és az köszönőviszonyban sincs a kormány szeptemberi hadjáratával! magyarán kiderült hogy hazudtak!!!


Vagy mit mondjunk annak a fideszesnek aki elöször leírja hogy Orbán milyen jó mert végre takarékoskodik, majd 6 kommenttel arréb leírja hogy milyen rendes a fidesz helyi tagszervezete mert fizette az autóbuszt és az étkezést mikor jöttek a tüntetésre...


Nem értem miért háborodsz fel azon hogy mások felháborodnak ilyeneken??

2012. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Birkáknak nem a Fidesz híveit szokták nevezni, hanem azokat akik még nem lázadtak fel a sok igazságtalanság és hazugság miatt.:)
2012. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez itt nem "megéri/nem éri meg" kérdés.


Kirabollak, a rendőrség nem fog tenni semmit, elcsábítom és meg***om a nődet/fiúdat (ami jobban tetszik), kitúrlak a munkahelyedről, és ha felháborodsz/dühbe gurulsz, akkor megkérdem, hogy megéri e.


a szituáció csak hasonlat, de talán a lényeget érted.

2012. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled baj, érzékeled a megosztottságot, amit mesterségesen, évek gondos munkájával ültettek el a lakosságban.

Ókori trükk: ha megosztod a lakosságot, akkor egymást fogják marni és azt tehetsz velük, amit nem szégyellsz, mert semmilyen célért nem fognak össze a kölcsönösen útált csoportok/rétegek...

Nem tudom, hogy van-e még ilyen elátkozott ország, ahol a politika ilyen brutálisan rátenyerel a mindennapokra.

2012. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!