Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek áll érdekében a magyar...

Kinek áll érdekében a magyar - cigány gyilkosságok oda-vissza?

Figyelt kérdés

Gyurcsány Ferenc 2006.03.15.-én ribillióról beszélt és lám az lett. Lett Balatonöszödi beszéd és annak következményei.

Magyarul csak az beszél előre, aki a szervező és tudja a várható következményeket. Szilvássy -Gergényi jelenségek beavatott kiszolgálói lettek az ördögi Nemzetellenes tervnek. Most kiknek az érdeke a ribillió és a sok Magyar Ember gyilkolása, mert a cigány is Magyar.


2009. aug. 11. 09:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem időutazók akik emberölési turizmusra fizettek be.Ha eltaposol egy lepkét az emberiség ki sem alakul,de úgy látszik ez a cigókra nem érvényes :D


Komolyabban:Szlovák titkosszolgálatok,MSZP, mert szeretnék elhalasztani a választásokat a cigógyilkosságokra hivatkozva.

2009. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
59%
Biztos vagyok benne, hogy nem céltalanul lövöldözik őket, mint a filmekben, hogy egy embernek az a mániája, ha megöl embereket... Ha már Sólyom László és Bajnai is ugrik a labdára, akkor itt egy nagyobb szikla van.
2009. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!