Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz 37%, MSZP 30%, Jobbik...

Fidesz 37%, MSZP 30%, Jobbik 19%, LMP 9%, DK 2%, ez most a kb állás, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Jön fel az mszp megint. Szerintetek van esélye nyerni?


Mennyit erősödhet még a Jobbik, LMP, DK? Ezek eléggé stagnálnak.


Szerintem 14-től megint jön a jó öreg huzavona a szavazások tekintetében. A Fidesz megpróbál valamit megszavaztatni, a többi párt meg leszavazza, semmi se fog semerre se haladni.

Bár most, önkényuralommal se halad túl jó irányba.


Szerintetek, mit várhatunk?


2012. okt. 30. 23:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, de ha a Jobbik nyer, akkor tényleg a pokolban leszünk, most még csak a szélén vagyunk. Ez nem is párt, sokkal inkább hasonlít egy vallási gyülekezethez.
2012. okt. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Mindegy. Ugyanaz mind, csak a csomagolás más. A Jobbik is, lehet lepontozni.
2012. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

3 lehetőséget tartok reálisnak 2014-ben:


- a Fidesz nyerni fog, viszont a regisztráció és a határon túliak segítségével sem kap 2/3-ot, csupán egyszerű többséget. Így kisebb mellénnyel, de kihúzzák 2018-ig (amikor bukni fognak)

- a Fidesz nyer, és a Jobbikkal 2/3-os koalíciót alkot

- az MSZP, a DK, az Együtt 2014 és talán az LMP összefog, és leváltják a Fideszt

2012. okt. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Ez biztos pártválasztókra vonatkozik, magyarán erősen torzít. Az viszont tény, hogy az MSZP jön fel, de szerintem egyedül nem lesz esélyük. Jobbik, LMP és DK szerintem nem nagyon fognak erősödni, mivel rétegpártok. De valószínűleg minden kezdeti huzavona ellenére a szocik és az LMP oda fog állni Bajnaiék mellé és az Együtt le fogja győzni a Fideszt. Kérdés, hogy meg lesz-e az abszolút többség bárkinek is, és ha nem, akkor a Jobbik hajlandó-e odaállni a Fidesz mellé (amivel szerintem mindkét párt tönkre tenné magát).
2012. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azt sem értem, miért teper ennyi szoci párt most? Ha hatalomra jutnak, privatizálni tudnak még bármit is? Lassan alig marad valami a kasszába, mit lehet itt még zsebre tenni?
2012. okt. 30. 23:34
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
hála a regisztrációnak, meg a román, szlovák, szerb szavazóknak a fidesz fog nyerni.
2012. okt. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

"hála a regisztrációnak, meg a román, szlovák, szerb szavazóknak a fidesz fog nyerni."

ezek nem szavazhattak eddig sem. egy Dvoran Miljic, Seleanu Dimitri vagy Václav Plasóv miért szavazna a FIdeszre?

2012. okt. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Komplikato ***** válasza:
100%

4-es de a teljes szavazó bázisra leosztva az összes párt sokkal rosszabbul áll egyből, már is nem olyan kiszámítható az egész ...


9-es, esetleg bosszúból 1100 év történelméért? :D

2012. okt. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Szánalmas hogy még mindig a fidesz vezet.
2012. okt. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Majd a választásokon meglátjuk.

Mikor felmérnek 100 embert abból marhára nem lehet leszűrni, hogy melyik párt van előnyben. Ha Szabolcs-megyében mérték volna, szerintem a Jobbik éppen csak a Fidesz mögött lenne, ha nem előtte. Ha Sopronban, akkor meg lentebb.

2012. okt. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!