Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől béke a békemenet?

Mitől béke a békemenet?

Figyelt kérdés
Mitől béke a békemenet?

#vvf
2012. okt. 22. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy ötlet, lehet, hogy ezzel a névvel akarják azt sugallni, hogy aki balhézni akar, az ne menjen.
2012. okt. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
a Fidesz elősegíti a nemzet megbékélését. mi nem uszítunk úgy, mint az ellenzék, mi minden a hazát szerető embert a szövetségesünknek tartunk és a nehéz időkben is kiállunk Orbán Viktor és a kormány mellett. Hajrá Magyarok!
2012. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Komplikato ***** válasza:
86%
Kedves 2-es, 2002 óta ezt milliószor sikerült a tettekkel cáfolni, illetve ezek ellenkezőjét igazolni. Szóval kevés ennek elsikálására egy békemenet, nagyon meg kell dolgozni érte, hogy nem rózsaszín szemüveges hittársatok is elhiggye amit leírtál.
2012. okt. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Helló komplikato, te blogolni is szoktál, nem? Nem te vagy az a japáncsaj profilképes tag? :)
2012. okt. 22. 11:58
 5/12 Komplikato ***** válasza:
100%

Speciel az egy HRP-4c android, de igen az én vagyok, blogolni viszont nem szoktam. Véleményt írni talán. Csak fáradtan általában nem írok értelmes dolgot. :)


Ezt viszont a ketteskének küldöm szeretettel:

[link]

Olvassa el a hozzászólásokat, nem olyan visszafogottak mint enyém fentebb. És bármennyire nem fog tetszeni amit ott lát, legalább pár perc erejéig próbálja már átgondolni miért gondolják ezt ők a békemenetről ... nem a végeredmény a lényeg, hanem az, hogy megpróbálja.

2012. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A széthúzást, a megosztást kell legyőzni, az az ország ellensége, a béke az ország jövője! Erős nemzetté csak egymással összefogva, békében válhatunk.
2012. okt. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez csak azért szükséges mert a médiának muszáj egy ilyen volumenű akcióról beszámolnia és céljai megemlítése mellett nem tud elsiklani, így az emberek kapnak némi tájékoztatást, h. nem csak Magyarország létezik !

Én pl médiában azt nem szeretem h. semmi eu-s hírt nem hallani .... szlovén helyzet vagy a spanyol hiányról alig hallani max akkor ha hitel kapnak és h. ők boldogok ... v. tüntetnek mert a jobboldali kormány megszorít .... én spec a válság után kezdtem külföldi médiákat olvasni statisztikákat nézegetni... meglepődtem mennyi mindenről nem is tájékoztattak ...

[link]

2012. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

"A széthúzást, a megosztást kell legyőzni, az az ország ellensége, a béke az ország jövője! Erős nemzetté csak egymással összefogva, békében válhatunk."

A fenti megállapításom értékelése:

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.

Bízva abban, hogy ez a mutató lassan elmozdul erről az értékről, ideírom mégegyszer:

A SZÉTHÚZÁST, A MEGOSZTÁST KELL LEGYŐZNI, AZ AZ ORSZÁG ELLENSÉGE, A BÉKE AZ ORSZÁG JÖVŐJE! ERŐS NEMZETTÉ CSAK EGYMÁSSAL ÖSSZEFOGVA, BÉKÉBEN VÁLHATUNK.

2012. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

"A SZÉTHÚZÁST, A MEGOSZTÁST KELL LEGYŐZNI, AZ AZ ORSZÁG ELLENSÉGE, A BÉKE AZ ORSZÁG JÖVŐJE! ERŐS NEMZETTÉ CSAK EGYMÁSSAL ÖSSZEFOGVA, BÉKÉBEN VÁLHATUNK."


Ez mind szép és jó, csak ehhez a béke mentnek SEMMI köze nincs (sajnos)...

2012. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

Pedig ez az üzenete:

Az országban két erő feszül egymásnak a béke, az összefogás erői, a békétlenség a széthúzás erőinek. A széthúzás erői a nemzet ellen küzdenek beférkőznek mindenhová, pártokba, szervezetekbe, egyesületekbe, emberek közé, egymás ellen hergelik a cigányságot a magyarsággal, orvost a beteggel, tanárt a diákkal, bicajost az autóssal, ez az erő a nemzet gyengítését hivatott elérni, pártokra szedi a nemzetet, darabjaira a pártokat, addig oszt, amíg az ember egymaga nem marad. Ennek üzen hadat a békemenet. A széthúzás erői morzsolják a baloldalt is, az összefogás ereje eggyé kovácsolta a jobboldalt. De az ország elemi érdeke a társadalmi béke, az összefogás megteremtése, minél nagyobb mértékben elérjük annál sikeresebb nemzet leszünk.

2012. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!