Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell még ebből is...

Miért kell még ebből is politikai tőkét kovácsolni? Ennyire rosszul áll az MSZP?

Figyelt kérdés
Az MSZP kirakta a fekete zászlót. Molnár Csaba beszédet mondott. Tudjátok hány ember esett és esik Magyarországon gyíkosság áldozatává?! Ennyi erővel a kormány folyamatosan temetésekre járhatna. Abban meg tuti biztos vagyok, ha kiderülne, hogy nem volt rasszista indíték, vagy az elkövető maga is cigány bekapnák a fekete zászlót a szocik. De nem fog kiderülni, nem hagyják..
2009. aug. 7. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
nézd, vannak az örök kételkedők és a naivak, attól ez az ügy bizony még erősen politikai, szomorú, de ez van
2009. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én meg azt kérdezem, miért kell mindig mindenbe ilyen hülye alapon belekötni. Kitették a zászlót, és kész. Miért olyan nagy baj ez? Tényleg azt hiszed, hogy ettől negyed százalékkal is növekszik az MSZP népszerűsége? (Nem vagyok MSZP-szavazó.)
2009. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért baj mert fordított esetben\c.a tettes az áldozat csak Magyar\ nem,hogy zászlót tesznek ki még nem is akarnak tudni róla!És ez igaz a Fidesz Mszp bohócaira is.
2009. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod, az MSZP ennyire rosszul áll, abban reménykednek, hogy egy-két szavazót meg tudnak fogni ezzel a húzással. De ahogy látom, egy-két szavazó édes kevés nekik, olyan mélyen vannak már a sz*rban.

Mondjuk engem aztán nem zavar a dolog, úgy önmagában, hiszen halottról megemlékezni szép gesztus, csak hát ettől sem a halott nem támad fel, sem népszerűbbek nem lesznek, arról nem is beszélve, hogy elég gáz dolog valakinek a halálából önreklámot csinálni.

2009. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem a legtöbb rasszista amúgy is az MSZP-ben van, de ismerek olyan SZDSZ-est is aki utálja a cigányokat. Rengeteg mszp-s cigány gyűlölő ismerősöm van. Ja és szerintem Zuschlág zsidózása sem egyedi eset volt. Szóval, ha meg akarná fékezni a kormány az antiszemitizmus először a saját portáján kéne rendet csinálni. De mivel a a szocik csak hangulatot akarnak kelteni,, ezét inkább azt gondolom, hogy fokozódni fog a kisebbségek elein támadás.
2009. aug. 8. 11:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs azzal, hogy az MSZP kitette a fekete zászlót. Akinek van egy csöppnyi esze is, az rá fog jönni, hogy ilyen gesztust nem tettek sem a Szögi Lajos eseténél, sem pedig Marian Cozmáénál (hiába volt "csak" egy román). Pont emiatt veszít szavazókat az MSZP a MAGYAR emberek közül, és pont az ilyen "csókoljuk seggen a magyar nép ellenségeit" viselkedéssel indul el az MSZP lassú agóniája. Nem kell félni, maguk alatt vágják a fát, de néha elgondolkodom azon is, hogy tudatosan hergelik-e a tisztességes embereket.
2009. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!