Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emlékeztek még a 100 lépés, a...

Emlékeztek még a 100 lépés, a 48polnt, a zászlós hajó, az új tulajdonosi programra, illetve a köztisztasági csomagra?

Figyelt kérdés
Sajnos így kapásból több nem jut eszembe pedig volt még egy csomó.
2009. aug. 6. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze.mind elhibázott döntés volt!
2009. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon jó! Kösz, hogy így összeszedted, olyan mulatságos! Tényleg elment volna a humor rovatban is. Ez az ember így kormányzott,ilyen léggömböket eregetett, meg merte ezt csinálni évekig. És nem félt, hogy rájövünk. (Mondjuk, sokáig nem jöttünk rá.)
2009. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem az is beugrik:nem lesz gázáremelés,nem lesz tandíj,nem lesz vizitdíj,nem lesz gyógyszeráremelés...
2009. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tényleg: lettek új tulajdonosok ebben az Új tulajdonosi programban?

Szerintem el se indult. Ha ismersz résztvevőket, érdekelne, mit tapasztaltak.

2009. aug. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En akartam uj tulajdonos lenni, de termeszetesen nem indult be, par het mulva elfelejtodott. Arrol lett volna szo, hogy allami cegek reszvenyeit kedvezmenyesen es reszben hitelbol lehetett voln megvenni. Meg nagy vitak is voltak par napig, hogy melyik cegeket vonjak be, mit erdemesebb venni. Onnan emlekszem ilyen jol, hogy hat be kell vallanom, en egy darabig gyurcsanyista voltam, es ez volt az utolso csepp a poharban, amikor vegleg belattam, hogy minden szava hazugsag, par napra ervenyes pr-fogas csupan.
2009. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Még volt 5 éves adó csökkentési terv, amit el is fogadott majd vissza vont az országgyűlés. Meg volt még egy adó csökkentő csomag. Volt gyerekszegénység elleni program is.

Több most nem jut eszembe, de ha tudtok még írjatok!!

2009. aug. 7. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!