Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a velemenyetek a MO-n elo...

Mi a velemenyetek a MO-n elo kulfoldiekrol?

Figyelt kérdés
Itt most nem a romakra gondolok! Es az olyan kommentektol mint pl: mind motskos bevandorlok" kerem kimeljenek
2012. okt. 11. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Aki tisztességes szándékkal, befektetni, dolgozni jött ide, azért, hogy munkahelyet teremtsen, szaktudásával gyarapítsa az ország presztízsét, növelje a GDP-t, az állam adóbevételeit stb, azzal semmi bajom. Főleg, ha egyúttal tisztában van azzal, hogy ez egy európai ország, benne jobbára európai gondolkodású emberekkel, és tiszteletben tartja a helyi kultúrát, még akkor is, ha merőben más közegből jött. Akik emellett megtanulják, és szépen beszélik a magyar nyelvet, azokat üdvözlöm, befogadom, és magyarnak tekintem őket.


Akik viszont abban a reményben jönnek ide, hogy itt majd munka nélkül díszpintyként jól tartják, az állítólagos üldöztetése meg harmadik világbeli nehéz sora miatt, nem hajlandó dolgozni, de még csak tanulni sem, nem illeszkedik be az itteni társadalomba, hanem még követelőzik is, illetve terrorizálja az itt lakókat, azokat a legrövidebb úton ebrudalnám ki az országból, mert ilyenekre itt semmi szükség nincsen.

2012. okt. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azok akik tisztességesek semmi bajom nincs velük csak a betelepült Balkáni és Közel keleti maffiózókkal és a lopkodó cigányokkal van baj akik sajnos kiteszik a cigány jó 80-85%-át!
2012. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Ez a kérdés azért született, hogy ok legyen a gyűlölködésre? Egyszerűbben nem voltál képes rá? Csak úgy elmondod, kiket és miért gyűlölsz. Az okokat meg minek nézni, csak komplikálják a gondolkodást.
2012. okt. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szo nincs errol, en nem gyulolom egyik nepet sem csak bizonyos embereket,viszont kivancsi vagyok hogy mi a velemenyetek a nem magyarokrol zsidot/romat leszamitva!
2012. okt. 11. 12:45
 5/9 Pro Patria ***** válasza:

A billentyűzetedből ítélve te is külföldi/külföldön élő magyar vagy. Fel akarod mérni, hogy igazak-e a magyarországi rasszizmusról szóló népszava.com-os hírek?

Rövidre zárom a kérdést: nem.

2012. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Utálom őket mint a szart.
2012. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok külföldi tessék! csak mobilról írtam és a billentyűzete más volt. Amúgy meg ilyen fölösleges dolgokat nem kell írni, elég egy rövid válasz indoklással, kösz cső
2012. okt. 11. 15:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom velük bár nem ismerek sokat.
2012. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tetris ***** válasza:
Mifelénk sok francia lakik. Nekem semmi bajom velük. Tök normálisak.
2012. okt. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!