Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik azok a ballibek?

Kik azok a ballibek?

Figyelt kérdés
Echo tv-n mondják állandóan.
2012. okt. 4. 20:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%

A ballibek elméletben létező fogalom. Magyarországon úgy használják mint azok akik a Jobbikra és a fideszre nem szavaznának.


De gyakorlatilag a Jobbikra, Jobbikosokra pl tökéletesen ráillik!

Mert a gazdaságpolitikájuk erősen balos míg jogilag sok liberális dologért harcolnak! Ilyen a fegyverviselés és önvédelem joga!! A konzervatívok ezt elvetik míg a liberálisok szerint alapvető jogod megvédeni magad.

Aki ismeri Amerikában a fegyverpárti liberálisok és a konzervatív fegyverellenzők harcát az érti mit mondok.


Szóval meglepő de ha egy külföldinek kéne megnéznie hogy melyik párt milyen irányultságú akkor a Jobbik lenne a leg "ballibebb" párt!


A szélsőjobb azért ragadt rájuk mert a zsidóellenességük annyira erős "hívószavuk" hogy az elnyomja a politikai irányultságukat!

2012. okt. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

Ballibeknek nevezi a Jobbikos csürhe az összes vélt és valós ellenségét. Igazából csak liberálist jelent, csak a liberálisok pár érvvel simán megbuktatják a Jobbikos fröcsögést, ezért hozzá kellett tenni a 'bal' szócskát, így a liberálisok 90%-a nem érvel mellette, hiszen ritka, hogy valaki liberális és baloldali legyen. Általában ez a felvilágosult, értelmiségi, városi fiatalok értékrendje.


Ajánlom, hogy még valahogy fűzzék bele a zsidó szót, hogy még jobban lehessen utálni. Balzsidlib, judballib vagy ilyesmi. Az ilyenek mindig nagy hatással vannak a talpiban kisfröccsöző, szebbjövőtöző rétegre.

2012. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20%
Azok az emberek akiknek fontosabb, hogy nekik legyen pénzük, mint, hogy az országnak azok akik az USÁért élnek és nem a honnak, magyarán 98%-ban hazaárulók vagy tudatlanok!
2012. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
Magyarország a skatulyák országa, mennyi sztereotípia mindkét oldalon. Itt baloldali= proli kommunista, jobboldali= náci. :D A világ nem fekete és fehér. A baloldalnak van értelmiségi része is és a jobboldalnak is van proli része. Nem minden jobbikos náci.
2012. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

" Ballibeknek nevezi a Jobbikos csürhe az összes vélt és valós ellenségét. Igazából csak liberálist jelent, csak a liberálisok pár érvvel simán megbuktatják a Jobbikos fröcsögést"


Ne hazudj már ekkorát. Nem vagyok Jobbikos, de ez így egy jó nagy kamu állítás.

2012. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%

"Ne hazudj már ekkorát. Nem vagyok Jobbikos, de ez így egy jó nagy kamu állítás."


Én meg Jobbikos vagyok és teljesen igazat írt!

2012. okt. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
26%

Nem veszed észre hogy az összes "ballib"-es kérdés egy pejoratív, kamu állításra alapozó, provokáció? "Miért gondolják, hogy...", "Miért mondják, hogy", stb.


Ezzel csak hergelni lehet. Úgy csinálok, mintha kérdeznék, gyakorlatilag kimondatok velük valamit.

2012. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Én pedig nem vagyok Jobbikos, és szerintem azt írt . Üdv.
2012. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

" Ballibeknek nevezi a Jobbikos csürhe az összes vélt és valós ellenségét. Igazából csak liberálist jelent, csak a liberálisok pár érvvel simán megbuktatják a Jobbikos fröcsögést"


Na ez a pár érv az elcigányosodott régiókban már korántsem működik. A burokban élők még lehet beveszik, hogy a Bándy gyilkost is sajnálni kellene, mert ő a fehér elnyomás áldozata... nyilván a sok kisebbségi támogatás és felzárkoztatásukra kidobott pénzzel elnyomjuk őket.

2012. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!