Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, egyszer el...

Mit gondoltok, egyszer el fognak tűnni a jobboldali pártok? Esetleg lesz helyettük a parlamentekben két baloldali párt?

Figyelt kérdés
Ha így haladunk, a jobboldal által képviselt konzertvatív, tradicionális, patrióta értékrend egyre több európai országban elavulttá, túlhaladottá fog válni. Ha jól tudom, balos kormányból is jóval több van, mint jobbosból.
2012. okt. 4. 19:23
 1/8 anonim válasza:
62%
De miért tűnnének? Arról nem szólva, hogy ha nincs jobboldal, akkor a baloldal kifejezés értelmét veszti...
2012. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Írtam azt is, hogy miért tűnnének el hosszútávon.


Miért vesztené értelmét ? Akkor is létezhetne két ellentétes oldal, attól még hogy mindketten inkább balosak lennének a szó mai értelmében.

2012. okt. 4. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Jobbkonzervatív vagyok, és azt hiszem, értem mire gondolsz. Nos, én sajnos azt látom, hogy ez már bekövetkezett, amit írsz, viszont én épp ellenkezőleg, bízom benne, hogy vissza fog fordulni a folyamat!
2012. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pár éve még mindenki ellentétes előjellel tette fel ezt a kérdést és a baloldal eltűnését vizionálták. Megnyugtatok mindenkit: nem fog eltűnni egyik oldal sem, folyamatosan alakulnak, nem válnak elavulttá. Most majd pár év múlva beég a baloldal, aztán jön a jobb.
2012. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
XD ha majd az emberek eltűnnek, mert elavulnak, mint a szocializmus akkor...
2012. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Komplikato ***** válasza:
Kérdező feltételezi, hogy nálunk van jobboldali és baloldali párt. Biztos van bármelyikből jelenleg? Vagy 5 éve? Vagy 10?
2012. okt. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 VVMMvvmm ***** válasza:
100%

Alapvetően nincs értelme az oldalazásnak a mai világpolitikában.A kérdés lényege az, hogy ki mennyire

hajlandó felvállalni a nemzeti érdekek védelmét.

Valaki inkább bizonyos befolyásos pénzbő imperialistáknál

gazsulál, más viszont megpróbálja ezek törekvéseit

korlátozni.A befolyásos imperialisták érdeke a gyengébb

állam, hiszen így jobban tudnak érvényesülni.

Az Orbán kormány(ha szűk keretek között is) megpróbál

bizonyos engedményeketa kicsikarni a magyar emberek számára.Ezért támadják orrba-szájba itthonról és

külföldről egyaránt.Tehát az oldalazás végeredményben

megkerüli az alapkérdést.

2012. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem mostanában inkább a a jobboldal erősödik (ha az elmúlt 10 évet nézzük) Amúgy pedig a mai parlament kb: 80% Jobboldali párti a maradék 20% pedig balos ez is mutatja mennyi esélye van a felvetésnek...
2012. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!