Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a játékgépek...

Mit szóltok a játékgépek betiltásához?

Figyelt kérdés
Szerintem pozitív intézkedés (végre)
2012. okt. 2. 09:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi a cél:

-A., Ha az a cél, hogy leszoktassuk az embereket a szerencsejátékról, akkor betilthatnánk a lottót, az internetes szerencsejátékokat is, szóval ez szerintem nem segít.

-B., A kizárólag játékgépeken függő személyek életét rendbe hozni: esetleg, de ugyanúgy rászok a többi szerencsejátékra.

-C., Tönkretenni pár munkahelyet: tökéletes megoldás, hisz azzal palástolnak, hogy a szerencsejáték negatív dolog.

2012. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
JOGOS!
2012. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért itt nem pusztán a játékgépekről van szó. Sokan ugyanis ebből élnek (éltek). Üzemeltetők, karbantartók, szerelők, szállítók. Na és persze azok családjai. Még az se kizárt, hogy egyes helyek forgalma is csökkenni fog, még ha kis mértékben is, tehát azok is meg fogják érezni. És nem is beszélve arról, hogy nagyon meg voltak adóztatva már így is, tehát gyakorlatilag az állam csinált magának veszteséget. De sebaj ismerjük ezt, majd megemelik az áfát, vagy valami új adót vetnek ki, amit mindenki fizet, még az is aki soha nem is játszott. Bravó Egy előnye van: közelebb kerültek a 2014-es bukáshoz.
2012. okt. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Remélem hogy akik ezzel egyet értenek egyszer azt amiből ők élnek befogják szüntetni,ugyanis szerintem akik azt mondják hogy helyes hogy betiltják a nyerőgépeket annak fogalma sincs erről az egészről hogy mennyi embert húz a mélybe a nyerőgép betiltása.Nem csak a nyerőgép üzemeltetője fog szenvedni hanem sok más ember aki napról napra élt eddig,de most már talán sehogyan se fog.Imádom a sok okos embert akinek köze nincs semmihez és osztja az eszet.Ha nem látsz bele akkor szerintem gondolj abba bele ha egyszer azt mondják hogy a szakmádat betiltják amiből 12 éve élsz,bár az emberek többsége erre nem képes csak arra hogy örüljön más bajának.
2012. okt. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!