Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi lesz a segélyplafon?

Mennyi lesz a segélyplafon?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 25. 12:49
1 2
 11/13 Komplikato ***** válasza:

"csak arról, hogy ne fordulhasson elő, hogy valaki 4-5 jogcímen vesz fel segélyt "


Most sem fordulhat elő. A szociális segélyekből pár kivételt leszámítva összesen egy járhat egy háztartásba! Ez alól talán munkakeresési segély kivétel. 4-5 félét biztosan nem lehet felvenni.


Azért én bátorkodva érdeklődnék, hogy országunk drága vezetői mi a ***** anyjukért szavaztak meg maguknak havi 60.000 óvoda támogatást (lefordítom: SEGÉLY!), mikor állítólag 47.000-ből is meg lehet élni, de neki meg 800K+ a fizetésük? (Már ha nem vesznek fel negyed millió lakhatásit csórikáim, vagy 660.000 utazásit.)

2012. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Komplikato ***** válasza:

"Melyik segélyezetnek kifizetett támogatást sokkalod?

A cigányokét!"


Tudnád sorolni azon segélyeket ami nekik és csak nekik jár? tehát nem állampolgársági alanyi jogon megy? Vagy te is a városi legendákból tájékozódsz?

2012. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jól egymásnak ugrassza a fityesz az embereket, és röhög a markába. Oszd meg és uralkodj, régi lemez ez már. Nem a segélyek miatt ment tönkre az ország. Azt a 22800-at is sajnálják, de ha bemész a munkaügyi központba, még ha van is munka valahol letagadják. Tudom mert tegnap voltam ott, semmilyen munkát, közmunkát se tudnak ajánlani. Ha üres az ország zsebe, nem stadiont, és metrót kell építeni, és a gazdaghok zsebét kitömni.
2012. szept. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!