Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagy-Magyarország matricákat...

Nagy-Magyarország matricákat miért tesznek az autókra?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ki és miért tesz az autójára történelmi térképet? Ez esetleg a történelemtudomány iránti rajongás, revízionista fenyegetés vagy valamiféle kisebbségi komplexus következménye?
2012. szept. 21. 17:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
36%
Mert büszkék a hazájukra, a lelkükben lelkünkben tovább él.
2012. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Hát mi Horvátorszgából hazafele jövett a határátlépésnél láttam egy fekete terepjáró hátulján -magyar rendszámos- egy böszme nagy "régi Magyarország" matricát,ami több mai ország színeiből állt össze,középen a piros fehér zöld jelenlegi Magyarországgal,együttesen kiadva a régi Magyarországot...Nagyon atom volt és kicsit provokatív volt.
2012. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Hová tűnt el a válaszok egy része? (ráadásul az értelmesebb hozzászólások)
2012. szept. 22. 07:19
 14/24 anonim ***** válasza:
85%

Engem is cenzúráztak, pedig logikus, értelmes választ adtam bármiféle sértő tartalom nélkül. Máskor is volt már egy-két furcsa törlés, de nem foglalkoztam vele. Ettől kezdve én már komolyan megkérdőjelezem az oldal üzemeltetőinek ítélőképességét, vagy azt kell hogy feltételezzem, hogy valamiféle megrendelésre törölnek. Kár, hogy nem mentettem le a válaszom, mert ha bemásolnám, mindenki láthatná (addig a pár percig, amíg ezt is nem törlik), hogy semmi hiba nem volt.


Egyébként csupán annyit bátorkodtam írni, hogy én egy a magyarokra jellemző kamaszos dacot látok ebben a dologban, ami nem viszi előre minket. Na ezzel vajon mi lehetett a gond?

2012. szept. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%

"Hová tűnt el a válaszok egy része? (ráadásul az értelmesebb hozzászólások)"


Biztos jött valami hülyegyerek, aki magára nézve sértőnek találta az értelmes írásokat, és jelentette.

2012. szept. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerintem azokat a hozzászólásokat törölték amik sértették a Nagymagyarország mellett kiállókat, ami érthető is mert tisztelnünk kell minden ember véleményét ha az egyébként tiszteletben tarja mások véleményét. Senkinek sincs joga azért lehülyézni valakit mert büszke a hazájára és annak történelmére.
2012. szept. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ja szóval arra büszkének kell lennünk hogy egy csomó népet elnyomtunk akkoriban akik azóta is gyűlölnek bennünket. Erre én nem tudok büszke lenni, ahogy a második vh alatti dolgokra sem.
2012. szept. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

,, egy csomó népet elnyomtunk akkoriban"


Az akkori Magyarországon hamarabb volt román iskola, mint Romániában...

2012. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én senkit nem hülyéztem le, mégis töröltek.
2012. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Ja szóval arra büszkének kell lennünk hogy egy csomó népet elnyomtunk"


nem nyomtuk el őket, több jogot akartak maguknak de nem kaptak a vezetőinktől,

2012. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!