Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vélemény? Mindenki behivható...

Vélemény? Mindenki behivható védelmi szolgálatra?

Figyelt kérdés

Mai cikk,index:

[link]


Vélemény?


2012. szept. 14. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bárkit. Rokkantakat, öregeket, gyerekeket biztos nem hívatnak be.
2012. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor egészséges felnőtt férfit pl.


normálisak? Nincs az a munkahely (multinál dolgozunk),ami megtűrné...

2012. szept. 14. 11:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Arról nem is szólva, hogy megbüntetnek, ha nem küldöd vissza... köcsögök.
2012. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Meg kell tűrnie. hivatalos ügy miatt (bíróság, tárgyalás, stb) nem küldhetnek el!
2012. szept. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mintha ne tudna elküldeni akkor más miatt...
2012. szept. 14. 11:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Különös intézkedés, ezen én is gondolkodtam. Ebben is megyünk vissza a régi jó 60-as, 70-es évekbe. Akkor is volt ilyen, sőt még időnként polgári védelmi oktatásra is behívták az embereket.
2012. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem miondenki hívható be, ott van az Indexen egy másik cikk, nyisd meg az adatlapot, benne van kik mentesülnek.

[link]

2012. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az EGÉSZSÉGES flnőteken kívűl nem hívhatnak be mást. FELNŐTT
2012. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezért adnak fizut is?
2012. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, most hogy van, az én időmben a 60-as években úgy volt, hogy el kellett engedni a munkáltatóknak a dolgozókat, és erre az időre is ki kellett fizetni a fizetésüket. De akkor inkább csak pár órás oktatások voltak, ilyen kivonulások nem. Akkor valahogy az állam meg tudta oldani az árvízvédelmet, vagy a veszélyesanyag-mentesítést. Viszont, gondolom, ha itt egy árvízhez bevonultatnak valakit, az több napot is igénybe vehet, és ilyenkor már tényleg felmerülhet a fizetés, az étkezés, netán a munkaruházat kérdése, de nem tudom, ezt hogy oldják meg. De az is lehet, hogy csak kamu az egész, csak regisztrálják az állampolgárokat, aztán sose lesz semmi akció. Vagy el tudom képzelni azt is, hogy a renitens, ellenzékieskedő polgárokat lehet majd megfegyelmezni egy kis polgári szolgálattal.
2012. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!