Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg beteg az igen tisztelt...

Shai-Hulud kérdése:

Tényleg beteg az igen tisztelt miniszterelnök úr?

Figyelt kérdés

[link]


És a video 50. másodpercétől valóban látható:

https://www.youtube.com/watch?v=-g7XNeP7v9I



2012. szept. 9. 12:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
50%

"Elég egyszerű lehet a gondolkodásod, ugyanis nem hiszem, hogy abból, hogy valaki ezt gáznak tartja, az következne, hogy Fideszes lenne (inkább csak gondolkodó és normális hozzáállású ember..) "


Ha valaki arra, hogy Orbán eddigi tevékenységét és politizálást elnézve valóban nem tűik úgy, hogy minden rendben lenne vele, hogy "szélsőbalos uszító posztkommunista Amerikai Népszava nevű propragandaújság", akkor ott joggal feltételezi az ember, hogy itt már megint egy beszűkült látókörű orbán-imádó fidesz-droiddal van dolgunk.



"másrészt mivel magában a kérdésben szerepel az Amerikai népszava cikk, elég érdekes arra hivatkoznod, hogy sose olvastad ...stb. "


látom az olvasással gondjaid vannak. A kérdező az amcsi népszava cikkével kapcsolatban hozta fel a kérdést, de én sehol nem hivatkoztam az amcsi népszavára, hanem hogy erről már régen lehetett hallani. POntosan így szólt a beírás, amit ezek szerint neked nem sikerült teljesen felfognod:


" elég régóta hallani ilyen híreket, pl. hogy a választási vereséget követően szanatóriumban kezelték, mert összeomlott. "


Elmagyarázom, hogy a értési nehézségekkel küszködők is megértsék: ezt nem az amcsi népszava kezdte el terjeszteni, hanem már régóta van ilyen hír.

Nem túl megterhelő logikai következtetés ebből, hogy nem volt szükség olvasni az adott újságot, hogy valaki találkozzon ezzel a hírrel.


Tehát innentől kezdve tök mindegy, hogy most épp az amcsi népszava kapcsán lett-e épp feltéve a kérdés.

2012. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Figyelj csak, én is láttam már mindenféle gif-animációkat meg egyéb poénokat facebook-on, balos újságokban, blogokban erről, szó sincs róla, hogy azt feltételeztem volna rólad, hogy te biztos egy amcsi népszava olvasó vagy aki mást nme is olvas.

Jó lenne szerintem, ha nem lennél ilyen lekezelő embertársaiddal, másrészt meg sem semmilyen betegséggel, sem senkinek a vélt vagy valós vagy poénból kreált betegségével nem gondolom, hogy ízléses és humánus dolog lenne viccelődni, de nyilván akik érzéketlenek ezekre a dolgokra és beteg ismerősük , rokonuk se nagyon van épp a családban, szívesen gúnyolódnak ilyen témákon, bárkiről legyen is szó.


Beszűkültségről szerintem meg ne az papoljon ,aki olyan beszűkült, hogy azt feltételezi, biztos a fideszesek védik Orbánt, miközben az nem jut el a gógyijáig , hogy betegséggel egyszerűen nem normális dolog szórakozni..


Ezt egy normális értékrendű baloldali is ugyanúgy belátja.


jó példa erre az egész témára a hvg írása is..


[link]



"5. embereket betegségekkel cikizni bunkóság;


6. az Amerika Népszava agresszív és primitív szennylap,


és még lehet folytatni."

2012. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Még valami :

Ezt írod : "látom az olvasással gondjaid vannak. A kérdező az amcsi népszava cikkével kapcsolatban hozta fel a kérdést, de én sehol nem hivatkoztam az amcsi népszavára, hanem hogy erről már régen lehetett hallani."


Sztem mielőtt rámfogod, hogy nem tudok értő módon olvasni, olvasd vissza magad, ugyanis én beírtam egy megjegyzést az Amcsi népszavára, amit gáznak tartok és propagandistának, így hiteles tájékozódás szempontjából illegitimnek. Mindezt pedig általános megjegyzésként, általános alanyra vonatkoztatva.

Majd te beírtál, hogy "fidesznyik" meg "nem olvastad soha"...stb.

Mondta valaki neked, hogy te ezt szoktad olvasni ?

Te vetted automatikusan magadra, senki nem aggatta rád, hogy azt olvasnád és hogy csak azt..

2012. szept. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

"szó sincs róla, hogy azt feltételeztem volna rólad, hogy te biztos egy amcsi népszava olvasó vagy aki mást nme is olvas."


dehogynem, pont ezt tetted egy agresszív, lekezelő módon, és most vinnyogsz, hogy ezt a módit visszakaptad.

Az a szép ebben, hogy ott van leírva, visszanézhető a dolog.


A kérdésre reagálva írtam, hogy ez már régóta kering, és elnézve a pali viselkedését, eléggé hihető is.


Erre reagáltál te úgy, hogy


" Hát aki a szélsőbalos uszító posztkommunista Amerikai Népszava nevű propragandaújságból tájékozódik, annyk nyilván hihető."


Ez, bármennyire is próbálnád meg most utólag maszatolni, elég egyértelműen nekem jött, az én beírásomra reagált, ezáltal engem próbáltál volna agresszív módon leugatni a francba.

Szó sem volt itt "általános alanyról", ahogy most próbálnád meg beállítani, meg arról, hogy 'nem is feltételeztem rólad, hogy te ilyen lennél'.


---

"Jó lenne szerintem, ha nem lennél ilyen lekezelő embertársaiddal,"


Én? Én csak olyan stílusban reagálok, amilyet én is kaptam. Ezek után nem tetszik a stílus?


"Beszűkültségről szerintem meg ne az papoljon ,aki olyan beszűkült, hogy azt feltételezi, biztos a fideszesek védik Orbánt, miközben az nem jut el a gógyijáig , hogy betegséggel egyszerűen nem normális dolog szórakozni.. "


Én azt írtam, hogy "Orbán eddigi tevékenységét és politizálást elnézve valóban nem tűik úgy, hogy minden rendben lenne vele".

Akkor most azért, mert nem tartom normálisnak Orbán eddigi tevékenységét és politizálását, ezért szerinted beszűkült vagyok?

Te meg ennek ellenére még véletlenül sem elvakult orbán-hívő?....


------

" én beírtam egy megjegyzést az Amcsi népszavára, amit gáznak tartok és propagandistának, így hiteles tájékozódás szempontjából illegitimnek"


Nem , te nem ezt írtad. Te, egyértelműen rám reagálva, tehet nekem írva azt írtad, hogy persze, aki ilyen "szélsőbalos uszító posztkommunista Amerikai Népszava nevű propragandaújságból tájékozódik, annak biztos hihető".


Szóval te engem próbáltál volna meg izomból fröcsögve leugatni ezzel, annak ellenére, hogy én sehol nem hivatkoztam az amcsi népszavára, hanem Orbán ténykedésére. Tök mindegy, hogy milyen az amcsi népszava (soha nem olvastam, nem tudok véleményt mondani róla), mert te engem ugattál volna le, én meg nem arra hivatkoztam.


-----


"Mondta valaki neked, hogy te ezt szoktad olvasni ?

Te vetted automatikusan magadra, senki nem aggatta rád, hogy azt olvasnád és hogy csak azt.."


Mivel az első kirohanásod egyértelműen rám reagált, nekem szólt, ezért ja, mondta: TE.

Most meg próbálod lehazudni a dolgot, engem meg hülyének nézni, hátha elfogadom.

De ciki, hogy az írás megmarad, és ezáltal visszanézhető...

2012. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

"Ez, bármennyire is próbálnád meg most utólag maszatolni, elég egyértelműen nekem jött, az én beírásomra reagált, ezáltal engem próbáltál volna agresszív módon leugatni a francba.

Szó sem volt itt "általános alanyról", ahogy most próbálnád meg beállítani, meg arról, hogy 'nem is feltételeztem rólad, hogy te ilyen lennél'.

"



NEM, NEM NEKED ÍRTAM, HA PEDIG ÚGY ÉREZTED, HOGY MAGADRA KELL VENNED, MIÉRT NEM KÉRDEZTÉL RÁ ,HOGY HOGY ÉRTEM.


Hadd tudjam már én jobban helyetted, hogy mikor mit gondolok. Amit írtam, azt az vegye magára, aki hisz az Amerikai népszavában, ha te ezt magadra vetted, az meg legyen a te problémád.

De ha rád írtam volna, hidd el nem tagadnám le, amivel most vádolsz, hisz nekem tök mindegy, hogy egy számomra ismeretlen kommentelő, akinek véleményei sem szimpatikusak, mit gondol, már bocs.

Most ezzel a hosszú kommentel is csak azt bizonyítottad be, hogy saját magas számára te vagy a világ közepe és ha valaki olyat ír, amit magadra tudsz vonatkoztatni, az szerinted bizonyítottan rád gondol.

Tőlem veheted magadra is, kit érdekel ?!


Betegséggel viccelődéshez pedig kell egyfajta alacsony színvonal, szó sincs itt fideszesekről vagy politikáról.

2012. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

"Mivel az első kirohanásod egyértelműen rám reagált, nekem szólt, ezért ja, mondta: TE. "


Ez csak neked volt egyértelmű, nekem nem..

2012. szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Ha esetleg párbajozni is akartok, már most közlöm, hogy egyikőtöknek sem leszek a segédje...


NAGYON KÉRLEK TITEKET, HOGY NE ITT GYILKOLJÁTOK EGYMÁST!


Én csak azt szeretném tudni (FÜGGETLENÜL attól hogy ez hol jelent meg, hogy jobbos vagy balos aki megírta, aki reagál rá, aki szidja a másik édesanyját), hogy IGAZ-E, HOGY A MINISZTERELNÖK PSZICHIÁTRIAI KEZELÉS ALATT ÁLL?


Nem az érdekel, hogy ez kinek tetszik és kinek nem, hanem a TÉNYEK.


Köszönöm, ha esetleg elolvassátok apró kérésemet!

2012. szept. 9. 16:36
 18/27 anonim ***** válasza:

""Mivel az első kirohanásod egyértelműen rám reagált, nekem szólt, ezért ja, mondta: TE. "


Ez csak neked volt egyértelmű, nekem nem.."



AHa, hát persze. Tényleg az a szép, hogy most már utólag hiába próbálnád kihazudni magad, mert ami le lett írva, az ott marad.


ÉN: "A palit elnézve eléggé hihető a dolog."


TE: " Hát aki a szélsőbalos uszító posztkommunista Amerikai Népszava nevű propragandaújságból tájékozódik, annyk nyilván hihető."


Ja, persze, egészen "véletlenül" klappol ennyire a két, közvetlenül beírt hozzászólás... Mond, te tényleg ennyire hülyének nézel?


Az a gond, hogy innentől kezdve nem nagyon lehet letagadni - kellő pofa meg a másik hülyének nézése mellett lehet vele próbálkozni, de az elég szánalmas kapálózás, hogy még finom jelzőt használjak.

2012. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Dehogy akarok párbajozni.

A véleményem leírtam korábban, hogy az amcsi népszava egy durva és torz nézeteket tükröző újság, alacsony igazágtartalommal. a kuruc párja a másik oldalon.


A betegségeken poénkodni pedig ízléstelen, rosszmájú , alacsony intelligenciára valló dolog.

ÉS nem egy konkrét politikus vélt vagy valós betegségén ,hanem bárkién.

Akinek van - volt beteg ismerőse, rokona, nem tesz ilyet, de ezt még a hvg is leírta.

Ennyi a véleményem.

2012. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Akik értetlenek és beszűkült gondolkodásúak , azok meg azok is maradnak. Ez is kiderült a válaszokból.
2012. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!