Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megalakult a cigánygárda. Ti...

Megalakult a cigánygárda. Ti nem paráztok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. szept. 6. 09:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
7%

http://www.youtube.com/watch?v=2J7PSybrYes&feature=g-vrec


Na ja, mintha a cigányokat rabolnák és gyilkolnák halomra nap mint nap a nácikok.

2012. szept. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem parázom, mivel 3 megyére vagyok a székhelyüktől (Pécs).


De van egy olyan érzésem, hogy hamarosan polgárháború lesz ami majd a Magyar és a Roma Gárda összeveszésével kezdődik majd...

2012. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 bumbi02 ***** válasza:

Már mindenki vizionizálja a polgárháborút, meg a véres összecsapást, de még senki se nézett utána, mekkora is a támogatottsága a Roma Gárdának, mennyire kell komolyan venni.. Tegnap 22 követőjük volt, ma már 32.. Iszonyatos mértékben veszélyesnek tűnik. Pánikkeltés..


Nem értem hogy hírportálra hogy kerülhet fel egy kezdeményezés, amíg ki se derül róla, hogy komoly-e vagy sem.

2012. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

[link]


Frissítés az ügyben.

2012. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Remélem összecsap a két gárda és eltűnnek a föld színéről.
2012. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ez az ember kész kabaré!
2012. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Cigányok lehetőségei:

1.alkalmazkodik

2.kivándorol

3.börtönbe kerül

4.éhen hal


Némi kiegészítést azért hozzá tennék:

5.tanul

6.dolgozik

7.kulturáltan viselkedik a társadalmi normáknak megfelelően

8.nem szül 3+ gyereket

9.rendben tartja a házát/udvarát amit saját maga vett/bérel


bár lehet ezek számára az "alkalmazkodik" menüpontban vannak összefoglalva.

2012. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

kétlem...


Alkalmazkodik jelentése: úgy lopj, hogy ne kapjanak el.

2012. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

pécsi vagyok


eddig is csapatosan jártak és lejmoltak raboltak

most annyi lesz a különbség hogy központjuk is lesz nehogy

a város egyetlen négyzetcentimétere is kimaradjon


ilyenkor megkérdezném

magyarországon tiltott dolog a magyargárda de cigánygárda lehet?

2012. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Nem kell félni, ők vannak max. pár százan mi meg 8 millióan. Szóval leszűkítem a lehetőségeiteket "romák", itt az első: alkalmazkodtok (tehát tanultok becsületesen, dolgoztok és ezzel a társadalom elfogadott-befogadott tagjává váltok) VAGY eltűntök innen de villám gyorsan. Higgyétek el hogyha normálisak vagytok, akkor nem fognak ki utálni. Nekem van roma ismerősöm, le diplomázott gyönyörű szép házba lakik, szép autója van, soha nem lopott nem csalt (eszébe se jutott), és bevallom őszintén, én egy ideig nem is tudtam hogy roma. Sok fehér ember nem éri el azt a szintet amit ő elért. 2-3 nyelven is beszél (ezek között nem szerepel a roma... úgy tudom hogy angol, német és természetesen magyar) Szerintem mindenkinek jobb lenne ha az összes roma ilyen lenne. Nem kellene "önvédelmi" csoportokat csinálni de higgyétek el, magyar gárda se lenne.


De ha te lopsz, csalsz, hazudsz, és megversz mást (magyarokat) csak azért mert magyarok akkor miért csodálkoztok hogy utálnak titeket, és ugyanezt csinálják veletek is (megvernek titeket) romák?


De teljesen mind1 hogy te cigány vagy, vagy fehér, ha bűnözöl, lopsz, csalsz, akkor ne csodálkozz ha földönfutó leszel, megjárod a börtönt akár többször is, megvernek. Az életed semmit nem fog érni, egyszer csak azon kapod magad hogy fekszel a halálos ágyadban és visszagondolsz hogy mit értél el az életben és hogy mennyien szerettek és ekkor rájössz hogy senki nem szeretett és semmit sem értél el. Ezt akarjátok? Jó úton jártok...


Ha normális vagy, normális ismerősökkel, akkor nem fog téged senki se bántani.


Válasszatok...

2012. szept. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!