Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánék most teljesen elcseszt...

Orbánék most teljesen elcseszték? (Nem vesznek állampapírt az azeriek)

Figyelt kérdés
Ugye eladtuk a lelkünket pénzért, pontosabban a semmiért, az azeriek totál hülyére vettek minket, mivel az ígért állampapírt sem veszik meg.
2012. szept. 4. 10:10
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
2012. szept. 4. 10:10
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos Orbánék nem most cseszték el, hanem két éve folyamatosan cseszik el a dolgokat.
2012. szept. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Sztem téged vertek át mert elhitették veled, h. a kiadatásért pénzt adnak ... én nem hiszek ebben ... média mindig hülyét csinál az emberből ...
2012. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Majd nem az azeriek vesznek, hanem egy "ismeretlen forrás", vagy egy másik banánköztársaság adja hozzá a nevét, akivel jó viszonyban vannak. Vagy akkor az olcsó gáz teória lesz igaz. Azt nem vagyok hajlandó elhinni, hogy ez a banda annyira hülye volt, hogy ingyen vállalta a fél világ megvetését.
2012. szept. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

jaj ha csak ezt a dolgot cseszték volna el istenemre meg is bocsátanám nekik


de 2 éve még nem volt olyan hogy valamit jól csináltak volna


mondjuk az előtte lévő 4 évük is elég nyomorúságos volt de amit most csinálnak az mindent alulmúl

2012. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%
én nem hiszem el h más országból nem szokták kiadni az embereket v mi?
2012. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Naiv vagy kérdező! Az azeri kormány nyíltan hülye lenne magyar államkötvényeket vásárolni egy ilyen ügy után! DE közvetítőkön keresztül simán megteheti! Például az azeri kormány beteszi egy török bankba azt a 2-3 milliárd eurót, amiben megegyeztek Orbánnal, a török bank pedig elkezd magyar államkötvényeket vásárolni és máris megvalósult az üzlet!
2012. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, ha tényleg van titkos megállapodás, arról úgysem fogsz tudni :)

Az azeriek nem is mondhattak mást, csak ezt. Inkább akkor lenne probléma, ha azt mondták volna, hogy lesz most vmi üzlet, akkor tényleg bebizonyosodna az egész és le lennénk égve.És még magukból is hülyét csináltak volna, hisz nekik is égő, hogy megvettek egy gyilkost, hogy nemzeti hőssé avassák.

2012. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%

Nagyobb ennek a füstje, mint a lángja. Olyan nagy baj az, ha államkötvényt akarnak eladni, hogy jobban boldoguljon az ország? Mintha az egész baloldali média az ország vesztére hajtana. (Nem vagyok Fideszes.)

Senki nem vetette fel, hogy megfontolt lépés volt-e azeri és Örmény hallgatókat egy tanfolyamra egy kollégiumba beiskolázni.

2012. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
6%
én azt tartom gáznak, h. ha más a véleményed mint ami a médiából árad, akkor hozzá kell tenni h. nem vagy fideszes ... ergó, ha nem hiszel a médiának akkor már fideszesnek kell lenned ... :S
2012. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!