Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most kire szavaznál és miért?

Most kire szavaznál és miért?

Figyelt kérdés
Indolkojátok.
2012. szept. 2. 16:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
27%
Jobbik! mert jelenleg más értelmes párt nincs. A többi mind meglopott, a magyar gárda pedig jó ötlet volt.
2012. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
Az tuti, hogy a Fidesz ellen fogok szavazni, de még bármi lehet.
2012. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%
Jobbik. A legtöbb dologban velük értek egyet (halálbüntetés, államadósság újratárgyalása, többkulcsos SZJA, bentlakásos iskolák, önfenntartó börtönök stb.)
2012. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
67%
Arra amelyik Bajnait indítja miniszterelnök jelöltnek. Ha ilyen nincs akkor, arra amelyik nem a Fidesz.
2012. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
42%
Eddig fideszes voltam de mivel nem éltek a lehetősséggel, a 2/3-al amivel végre egy normális országot építhettek volna ki, sőt sok mindent még jobban elrontottak nem tudnák újra rájuk szavazni. Én a deviza hitelem miatt szavaztam rájuk legfőképp. hittem Orbánnak hogy senki se lesz kilakoltatva de ez nem így lett és nagyot csalódtam. Ez a probléma továbbra is adott. Mszp értelemszerűen nem ahogy a DK se, pont mert miattuk lett ilyen ez az ország. Na meg baloldalira sosem szavaznék. Lmp szimpatikus de szerencsétlenek még a pártjukat e tudják vezetni. Szóval ha a fidesz nem csinál csodát 2 év alatt, nem lesz új jobboldali párt ami normális (nem MDF) akkor a Jobbikra fogok én is, tudom ez kemény lesz de nekünk Mohács kell és még v.mi jó is kisülhet belőle.
2012. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 hájaaa ***** válasza:
63%

"Jobbik. A legtöbb dologban velük értek egyet (halálbüntetés, államadósság újratárgyalása, többkulcsos SZJA, bentlakásos iskolák, önfenntartó börtönök stb.)

"

Halálbüntetés, még ha akarnák se tudnák visszavezetni, ezt európai jogok tiltják. És szerintem ők sem vezetnék vissza ez csak játék a szavakkal, megy a szájalás..


Államadósság újratárgyalása...KIVEL? Ki a f@szom állna szóba velük? TEhát ez alapba kilőve


Többkulcsos adó...ezt csak a fidesz erőlteti ezt minden párt megígérte


Önfenntartó börtönök...Utópia. Ébredj fel

2012. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 hájaaa ***** válasza:
86%
Ja meg a benntlakásos iskolák...Aha nézd meg Angliában hogy működik, az onnan kikerültek a szüleiket sem ismerik, csak a saját önös érdekük létezik(magyarul prolik) agresszívak..Nagyon sok pszichológiai tanulmány van erről..Tehá sz@r
2012. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
21%

"obbik meg téves elnevezést kapott, egyértelműen Rosszabbik."


Azt tanácsolom, hogy nézz utána a dolgoknak, mielőtt ilyen baromságokat írsz! A Jobbik egy rövidítés: Jobboldali Ifjúsági Közösség!

2012. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%

"Aki nem szavaz, az utólag ne sírjon, hogy miért ez meg az van kormányon, ott volt a lehetősége a választásra"



Tudod ebben csak az a bökkenő hogy inkább annak sír a szája aki pont arra a pártra szavazott amelyik problémásabb. Aki nem szavaz annak nem mindegy miért sír és miért nem sír? Sírhatnék én mindenhogy, így is úgyis, egy nagy sz@r az egész. Egyik párt se jobb a másiknál, akármennyire is mondja magát jobbnak, akárhogy is fényezi a nevét az összes, mindnek csak a színe más, de higgyétek el, ugyanolyan pénzéhes dögök alkotják.Ígérnek fűt fát, ha valamit be is tartanak, van még amellett az egy jó mellett száz rossz.


De engem már nem érdekel a politika, hogy miért nem? Mert nem ér a szavam semmit, és nem csak az enyém, a tiétek sem! Sajnálom.

2012. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
86%

"Azt tanácsolom, hogy nézz utána a dolgoknak, mielőtt ilyen baromságokat írsz! A Jobbik egy rövidítés: Jobboldali Ifjúsági Közösség!"


Én meg azt tanácsolom ne köss bele mindenbe ami neked nem tetszik, mert egyszer valaki megüti a bokád. Tudom jól hogy mit írtam, kár hogy nem tudtad értelmezni.

2012. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!