Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell a romákat utálni?

Miért kell a romákat utálni?

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy néhány ember miatt az egész cigányságot elítélik?Ugyan úgy vannak magyar bűnözők is mint cigányok.

Nem értem miért kell elítélni mindenkit a bőrszíne alapján...a magyarok közt is van olyan aki késsel kirabol másokat, a cigánybandákban is vannak magyarok, sok magyar semmivel sem különb mint némelyik cigány.



2012. aug. 18. 10:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem írom le miért utálom őket, mert örökre kitiltanak innen.
2012. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

mert sokan közülük antiszociálisak, kötekednek, neveletlenek, sokan csak arra törekednek hogy életük végéig a "segílyt" kapják, mert nem szeretnek dolgozni


én ismerek "jó" cigányokat is, akik normálisan élnek, de ez sajnos a kissebbség

2012. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
lehet hogy ugyanannyi magyar és cigány bűnöző van ma magyarországon, de jelenleg mi kb még mindig 9-szer többen vagyunk, ergó nálatok sokkal nagyobb arányban vannak naplópó semmirekellők, mintahogy azt már egy kedves emberke le is írta ide
2012. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Mizotya válasza:

Nos gondoltam, hogy leírom ide a véleményem, de úgy látom nem maradt más dolgom, hogy külön kiemeljem gyakorivalasz2 11:11es válaszát. Gratulálok az érett, tömör, józan válaszhoz, teljesen egyetértek, több ilyen ember kellene, aki látja a problémát, de nem egyoldalúan gondolkodik.

Bravó!

2012. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nos, valójában nem az én véleményemet olvashattátok,hanem egy kedves ismerősöm véleményét írtam le.

Pontosabban az érveit.

Folyamatosan azzal érvelt,hogy a magyarok is, ő egy olyan ember aki annak ellenére,hogy magyarnak vallja magát gyűlöli a népet és teljesen liberális.

Mindent és mindenkit elfogad (kivéve azt ami nem tetszik neki..)

Kíváncsi voltam ti hogy vélekedtek erről ezért írtam ki így a kérdést.

Úgy gondolom többségében kulturált és korrekt válaszok érkeztek,minden szépen megfogalmazott és kifejtett válaszra adtam egy pluszt.

Az viszont szánalmas,hogy volt olyan aki privátot írt és elküldött a cigány k*rva anyámba, de nem baj hisz kellenek ilyen marhák is.

További válaszokat is nyugodtan lehet írni,szívesen elolvasom.

2012. aug. 18. 14:36
 16/21 anonim ***** válasza:
Én félek a cigányoktól, ugyanis az apám rendőr volt és mondhatni több cigánnyal volt dolga, mint magyarral. Szerencsére még nem volt gondom senkivel, de nem árt az elővigyázatosság. Amúgy én nem ítélek el senkit. Sőt, hallottam olyan cigány emberekről, akik normálisan lediplomáztak, nyelveket beszélnek, szóval küzdöttek, de őket már nem fogadja be a cigány közösség, viszont a magyar sem (származása miatt)...őket sajnálom igazán!
2012. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A cigányokat nem a bőrszínük, hanem a viselkedésük miatt utálják a normális emberek. De a magyarok között is van akinek ez tetszik, és átveszik a kultúrájukat.
2012. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Pro Patria ***** válasza:

Bár mint kiderült, nem saját véleményed, de azért kifejtem rá a válaszomat.

Nem "kell" utálni őket, de azokat se vessék meg, akik számára ellenszenves a viselkedésük. Kérek mindenkit, tekintsen el attól, hogy kimásoljam a válaszomat, egyszer már megfogalmaztam, 20. komment:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__272..

2012. aug. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Az osztályommal egyszer voltunk börtönlátogatáson, Ausztria határában. Egy darab magyart nem láttunk ott, csak cigányt. Későbbi beszélgetésekből kiderült, hogy igazából ez náluk a beavatás, ha még a gyerek nem volt börtönben, nem is férfi. Azt is elmondták nekünk, hogy egy darab rab a magyar államnak havi 300ezer forintjába kerül. Nem csak a segélyek, de még ez is. Bosszantó. Itt aránylag kulturáltabbak a cigányok és kevesebb velük a baj, dolgoznak is és nem rabolnak, de az ország szegényebb részeiben brutális, amit művelnek. Én nagyon szeretnék itthon maradni, itt élni, gyereket nevelni, de ha a híresztelések szerint tényleg rövid időn belül annyian lesznek, mint a magyarok, én elmegyek.
2012. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én még Magyar fiatalemberről nem hallottam olyat,hogy teherbe ejti saját anyját,az pedig még ki is hordja a csecsemőt!Vagy másik esetben pedig,hogy anyjával és húgával is több éven át,rendszeresen közösül,ráadásul annélkül,hogy azok bárkinekis elmondanák!Valamint azt sem,hogy szegény idős nénitől,farkasorditó hidegben,izzó parazsastól ellopják az öntöttvas kályháját!Azt hiszem vaskos könyvet lehetne irni a gyomorforgatónál gyomorforgatóbb és a leg aljasabb alpári dolgokról melyeket a cigányság elkövet másházánál,vendégségben!-Magyar honban!
2012. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!