Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miskolciak, ti olvastátok...

Miskolciak, ti olvastátok Moldova Érik a vihar című könyvét? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 22:20
 1/7 anonim válasza:
36%
Én nagy Moldova rajongó vagyok, de! Ez a könyv kegyetlen rossz. Felületes, mindenbe belekap, de semmit nem tár fel teljesen. Igénytelen fércmunka.
2012. aug. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Ne viccelj már! Az a könyv kegyetlenül kemény, de igényes, jó könyv. Mivel nem egy tényfeltáró mű, ezért ne is várd tőle, hogy feltárjon bármit. Az egy riport könyv és mint ilyen, az olvasóra kell hagynia, hogy levonja a konzekvenciákat(következtetéseket).
2012. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Bambanyúl, Te miskolci vagy?
2012. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Igen. De ennek mi köze a kérdéshez?
2012. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
36%
Az, hogy akkor tudhatnád, hogy mi a problémám ezzel a könyvvel. Míg a korábbi riportkönyveinél teljes képet kaphattunk az adott témáról, itt sok- sok lapon keresztül nem tudunk meg semmit. Csodálkozom, hogy miskolciként úgy gondolod, hogy ez egy jó könyv. És nem az zavar benne, hogy kemény, mert ahhoz képest, hogy ezt mennyire hangoztatták, nekem fel sem tűnt.
2012. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Isten bizony sejtelmem sincs. Nekem szinte a teljes Moldova repertoár megvan. Vannak nekem is olyanok amik nem tetszenek, de attól még másnak lehet többet mond mint nekem.

Én nem vagyok Che rajongó, de elolvastam tőle azt is és tetszett. Ettől még nem lett belőlem gerilla, nem szerettem meg Che-t. Más meg köpködi. De áruld el mit vártál a "vihar"-tól?

2012. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
Felületes, meg szencázióhajhász is. Enélkül is épp elegen hiszik már, hogy egy gettó az egész város, nem kellene torzításokkal még rá is erősíteni. Az is igaz persze, hogy ha azt írná, hogy az itt élők 90%-a totál átlagember átlagos élettel, akkor nem tudná eladni a könyvet.
2012. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!