Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ekkora felháborodás...

Dymo kérdése:

Miért van ekkora felháborodás az ozorai razzia miatt?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 10:31
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
28%

"Az alkohol nem olyan negatív hatású a szervezetre mint a drog"

Muhahahahaha

Ha a heroinszármazékokra gondolsz akkor igen.

2012. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
59%

De jó, hogy az ilyen kis tizenegynehány éves tinik próbálják megmondani, mi káros és nem, holott még életükbe nem láttát vagy tapasztalták a két szer hatását.

Pro Patria, régi mondás: az alkhol öl, butít és nyomorba dönt! A sok kocsma épp a visszatérő vendégekből, a "függőkből" él, a magyarországi vendéglátóhelyek számát és az elfogyasztott alkohol mennyiséségt elnézve pedig szerintem egyértelműen kijelenthető, hogy legalább olyan függőséget okoz, mint a könnyűdrogok. 3g-t meg ne 3dl borral akarjunk már összehasonlítani, mert nem egy kategória a kettő.

Én is elítélem a drogfogyasztást, de ha megnézed ezen a fesztiválon átlag hippik meg kisfogyasztók voltak, nem keménydrog-függők. Oké, le lehet őket csukni, csak nem látom értelmét, mert nem rájuk találták ki a törvényt. Nem jelentenek veszélyt másra, többnyire magukra sem - annak a pár túladagolt idiótának a kezelését simán kompenzálja a fesztiválból befolyó adóbevétel.

2012. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
57%

"Mé nem lehet má legalább ott békénhagyni szegény drogos goás hippiket? ez az egész kinek volt jó? titeket miért zavar, hogy boldogok?"


Én boldog lennék, ha pár emberrel kevesebb lenne. Mégsem vihetem ki őket a pusztába egy laza tarkólövésre.

2012. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 Pro Patria ***** válasza:
52%

"A sok kocsma épp a visszatérő vendégekből, a "függőkből" él"

- És láttál már 50 éves drogfüggőt, aki 20 éve él a szerrel? Na ugye.


"3g-t meg ne 3dl borral akarjunk már összehasonlítani, mert nem egy kategória a kettő."

- Éppen erről van szó. Nem egy kategória a kettő.

2012. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
93%

OFF:

"A marihuana fogyasztásnak is van annyi éve hagyománya,ha nem több....."


A zátlagember hétköznapjaiban akárcsak az alkoholnak?


Az alkohol sem kispályás tudatmódosító ,de jobban kontrollálható a eksztázisba kerüléshez jóval nagyobb mennyiség kell mint a többi szintetikus természetes tudatmódosító szernél.


Szintén mellékes hogy az alkohol fekélye az emberiségről már levakarhatatlan annyira összefonódott az átlagember életével.

Láthattuk hogy a tiltása milyen következményekkel jár.



ON:


Azért mert egy hadsereg megfékezésére alkalmas egységgel kapott el a rendőrség 4 pitiáner dílert meg 38 fogyasztót.

A kapitánysághoz legközelebb lévő diszkóban komolyabb elosztókat találtak volna.

Függetlenül a tényektől hatalmas sikernek könyvelték el.

2012. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
45%
Jó nagy butaságot mondtál.70 éves "drogos" is van sokezer akik 55 éve szívják a marihuanát.Az öreg raszták Jamaicában szerinted mióta szívnak?Vagy a Holland középkorú emberek negyede...Meg még egy csomó mindenki más is.Maga Snoop Dogg is szív 30 éve simán napi több x is.....
2012. aug. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
68%

"3g-t meg ne 3dl borral akarjunk már összehasonlítani, mert nem egy kategória a kettő. "


Ja ha már az összehasonlítás módját kritizálod a fű hatásait sem a zöld abszintéhoz kéne hasonlítani mert nem egy kategória a kettő.

2012. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
54%

Vagy néhány törzs idősebb generációja,mióta szív szerinted, 5 éve? :)

Vagy az Indiánok fele?

Értem én,mit szeretnél mondani,én sem javaslom senkinek ezt az életmódot,de ettől még nem kellene badarságot írni.

2012. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 tetro ***** válasza:
50%

A kokaint hozni példának óriási demagógia az alkohollal szemben. Miért nem a marihuánával húzol párhuzamot, hiszen az a legelterjedtebb drog. Azért mert arról már szinte mindenhol elismerik a világban, hogy kevésbé káros mint az alkohol? Az hogy mégsem lehet engedélyezni nem ezen múlik. Magyarország sajnos egy álszent konzervatív ország. Nálunk a homoszexualitás is problémát jelent a többségnek, pedig annak aztán tényleg nincs nagyobb veszélye a társadalomra mint az orális szexnek... És mégse. Az illegális kábítószerekkel ugyanez a helyzet. Nem más ez mint boszorkányüldözés.

És még mellékesen megjegyezném, hogy három gramm kokain sem okoz függőséget. Évekkel ezelőtt dolgoztam egy stábbal fél évet Dél-Amerikában. Napi 18 óra munkák volt, így a második héten már a stáb fele kokaint szívott. Aztán hazajöttünk, és senki, mondom senki sem maradt rajta. Ennyit az rémtörténetekben szereplő addikcióról. Ja, és ismerek olyan embert, aki 30 év szív füvet mindennap. És alkot és teljesen egyben van. De olyat is ismerek aki 10 éven hetente vedd be lsd-t. Sőt, őt valószínűleg te is ismered a tévéből. Már most 80 körül van, jobb fizikai állapotban sokkal mint a kortársai, és egy zseni...

2012. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
72%

Könyörgöm, sírva fakadok a hü.lységtől. MILYEN PITI FOGYASZTÓKAT CSUKTAK LE A RENDŐRÖK? Bevittek négy dílert, meg talán még pár embert, aki rommá szívta már az agyát. A látványosan részeg embereket ugyan úgy el szokták vinni, ha utcán találkoznak velük. Nekik semmi bajuk nem lesz. Én még olyan nem láttam, hogy bárki is ült volna azért, mert elszívott két füves cigit.

A másik: rengeteg drog van: csokoládé, tea, kávé, dohány, alkohol. De valahol meg kell húzni nyilván a határt. Ez az alkoholnál lett meghúzva. Nem hiszem el, hogy a kis millió legális drog közül miért nem lehet egyet választani? Miért kell ennyire a fűhöz ragaszkodni? Szét lehet az agyadat mással is küldeni.

Másrészt meg elmondom, miért is ódzkodnak ennyire a fű legalizálásától. Mert közúti ellenőrzésnél nem lehet kimutatni. Gondoljatok bele, mi lenne, ha legalizálnák. A sok kis taknyos beszívva járná a bulikat kocsikkal. Hollandiában ez működhet, ott nincs ennyi tahó, meg cé kategóriás, akinek nincs agya. Itt nem fog.

2012. aug. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!