Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretsz röhögni? Vigyázat a...

Szeretsz röhögni? Vigyázat a linkelt remekmű olvasása, mentális zavarokat okozhat. Pont mint az írójánál.

Figyelt kérdés

Olyanokat olvashatsz ezen a láthatóan analfabéták által szerkesztett oldalon,hogy az már szánalmas.Erről jut eszembe Darth Vader is cigány származású,hiszen látható a fekete izé a fején pont mint Elvisnek.

[link]



2012. aug. 6. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szánalmas.
2012. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Legalább annyi értelme van, mint azt levezetni, hogy Jézus magyar volt... az oldal egy dolog, de sokkal szánalmasabb, hogy erre szántál egy egész kérdést...
2012. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem értem a Jézus,hogy jön ide.Ja de!!Gondolom mivel én is egy kitalált személyt említettem Darth Vader. Mondjuk a szánalmason túl,már a ami a weboldalt illeti,azért komoly eredményként lehet elkönyvelni,hogy találtak egy valamennyire írástudót.Vagy az államtól kapott pénzből felfogadtak egy magyart.
2012. aug. 6. 15:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Elolvastam, pontosabban átnéztem, de nem volt min röhögni. Ezeknek a feléről egyébként is tudtam, hogy cigány származásúak, a másik fele meg lehet, hogy igen... nem tudom.
2012. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nem értem a Jézus,hogy jön ide.Ja de!!Gondolom mivel én is egy kitalált személyt említettem Darth Vader"


Kérdező, tehát Jézus egy kitalált személy? :D

2012. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább sajnálkozom, hogy 2012-ben még ott tartunk, hogy származás és nem tett alapján ítélünk meg valakit.


Értelmes ember nem azzal foglalkozik, hogy cigány, német, zsidó, magyar, szlovák vagy akármilyen más nemzetiség, hanem azzal, hogy az adott EMBER mit tett. Cigányból is van normális, keményen dolgozó, halál jó fej (volt olyan munkatársam, keményebben dolgozott, mint bárki más, ápolt, normális EMBER volt). Sőt, van ilyen zsidóból, németből, magyarból, szlovákból és akármilyen más nemzetiségből is.


És vannak bűnöző cigányok, németek, szlovákok, zsidók és egyéb nemzetiségek. Nem az számít, honnan jöttél, hanem az, hogy mit teszel.


De mondjuk ennek a felfogásához kéne legalább 6 agysejt, ami egyeseknél háromszor több, mint a jelenleg meglévő...

2012. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze,hogy vannak német,magyar,szlovák bűnözők.Az összlétszám 0,1%-át teszik ki.De amikor ez a százalék egy etnikum 20-30%-ra jellemző,akkor komoly a baj.De a kérdés pusztán arra irányult,hogy szeretsz e röhögni.Engem amúgy sem érdekelnek a származások,főleg nem a felsorolt jelentéktelenek esetében.Pusztán végig röhögtem,hogy bármit lelehet írni anélkül,hogy azt alátámasztanád.Most azon gondolkozom,hogy Hitler nem e volt cigány???
2012. aug. 6. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!