Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ebben a topikban a hozzászólók...

Ebben a topikban a hozzászólók többségében baloldaliak?

Figyelt kérdés
Mert ahogy észrevettem, csak az van felpontozva, aki a baloldalt vagy Bajnait támogatja.
2012. aug. 3. 16:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Imádom-balos-jobbos.beszólások olvasását,kész pszihó..


tanulmány.Eszem azt mondja.hogy talán,lesz itt,annyi hogy pór nép talán magához tér, és nem azzal foglalkozik hogy ki milyen oldalra ,nyal!Sajna..nem sok remény.

Ja szívem bal oldalt dobog:d

2012. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én azt sem tudom mi az a ballib, de utána fogok nézni.:)))
2012. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10-es

Kifejtenéd bővebben mit értesz ezen?

Én utána néztem mi az a liberalizmus. Javaslom olvasd el te is!

[link]

2012. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Sz1u ***** válasza:
Aki a 19:27-es válaszomat lepontozta (bár qrvára nem érdekel - de tényleg!), az igazán megmagyarázhatná, hogy melyik szót nem értette, vagy nem ért vele egyet?! Őszintén kiváncsi vagyok rá!
2012. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Aki a 19:27-es válaszomat lepontozta (bár qrvára nem érdekel - de tényleg!), az igazán megmagyarázhatná, hogy melyik szót nem értette, vagy nem ért vele egyet?! Őszintén kiváncsi vagyok rá!"

Kedves Sz1u! A tegnapi 17:06-os hozzászólásomban már megadtam a kérdésedre a választ:

"Érdekes, engem meg azért pontoznak le, mert nem értek egyet a szélsőjobb nézeteivel. Érvelni nem tudnak, inkább küldik a pirosat."

Nézd meg mögötte az értékelést: A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad. A mellékelt ábra is mutatja, hogy igazam van: "Érvelni nem tudnak, inkább küldik a pirosat."

2012. aug. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!