Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit adott el Tiszavasvári...

Mit adott el Tiszavasvári jobbikos polgármestere?

Figyelt kérdés

[link]

Ez volt az alap cikk, aztán sokan írták rá, hogy úgy könnyű, hogy elad mindent. Én meg kérdeztem, hogy mit adott el, de senki nem válaszolt. Megkérdeztem még vagy 5x, és azt mondták, hogy csak zsidózni tudok (pedig még csak szó sem volt róluk). Szóval, mit adhat el egy polgármester, amivel ennyi pénzt tud hozni a költségvetésbe?



2012. aug. 2. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ingatlanokat,földeket stb. Ok nélkül nem mondanak ilyeneket.
2012. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom, nem mondtam hogy ok nélkül, csak nem tudtam. Milyen földeket? Önkormányzat tulajdonában lévőt, vagy esetleg használták is, és úgy adták el? És helyieknek adták el vajon? Meg még az érdekelne, milyen áron..kedvezményesen, vagy elkérték érte a normális árát. szóval ilyesmik
2012. aug. 2. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:

A cikk szerint nem a mostani,Jobbikos polgármester adott el,hanem az elődje. Ő már 30 millió nyereséggel zárt.

Tiszavasváriban,és Gyöngyöspatán nem az előd dolga az érdekes,hanem a jelenlegi polgármesteré!

A beruházások ( pl. a napkollektor) akár félmilliárdba is kerülhetett. Honnan volt egy kis önkormányzatnak erre pénze?

Feltehetően a Jobbik pénzelt,őket,hogy,elmondhassák,milyen eredményesek.

2012. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon lehet eladni Tiszavasváriban semmit. ha valaki nem szórja el az állami támogatásokat és a bevételeket akkor már összejöhet 30 millió. Meg attól is függ, hogy hogyan számolták, mert a 200 milliós hiányt valahogy ki kell egyenlíteni. De, ha eltüntette a 200 milliót és a 30 milliót is, az is csak 18 ezer körül van lakosonként, amit ésszerű gazdálkodással meg lehet csinálni.
2012. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!