Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik Gyurcsány anyósa?

A Jobbik Gyurcsány anyósa?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Nem értem : mi bajod van Gyurcsánnyal?

Lelépett, lemondott, eltűnt...

Nem vetted észre? 8-o


Már Bajnait kéne szidnod! Vagy elaludtál?... :]

2009. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Ott van Gyurcsány is, csak a drága inkább a háttérből próbál szerintem irányítgatni
2009. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a Jobbik Gyurcsány anyósa lenne, az mszp nem izzadna vért azért, hogy 1. feloszlassa a Gárdát, 2. szétverje a szimpatizánsait, embereket nyomorítson meg, 3. felvesse a Jobbik feloszlatásának gondolatát.


Szépek ezek az összeesküvés-elméletek, de nem szabad mindent elhinni. Az MSZP szerint a Jobbik a Fidesz kreálmánya. A Fidesz szerint az MSZP-é. (Pont az ex-MSZMP-s Kövér László mondja ezt?) Azért foglalkoznak ezzel, mivel őket valakik létrehozták, nagyon furdalja az oldalukat, hogy a Jobbikot vajon ki hozhatta létre?


Mellesleg, ha kiderülne, hogy a Jobbik valóban egy átverés, tényleg valakinek a kreálmánya, akkor elszabadulna a pokol. A Jobbik-szavazók nagy része sok csalódott emberből áll, akik már szinte teljesen elkeseredettek. Nem tudnák lenyelni, hogy megint átverték őket. Mellesleg akkor a párt vezetői, így például Vona Gábor nem igyekezne szinte baráti kapcsolatot kialakítani a szavazókkal, ha tudja, hogy bármikor lebukhat, inkább beburkolózna a politikusok szokásos kis elit világába és ki se lépne péncélautó nélkül. (Ha az mszp kreálmánya, csak van páncélautója is, kisegíti ezzel is Gyurcsány, nem?)

2009. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az anyósa. Én úgy hallottam hogy a nővére.
2010. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Lemondott a Jobbik bicskei elnöke, akit a Magyarok Nyilai-ügyben gyanúsítottak meg."



Na ennyit a Jobbikról. A Jobbik ugyanolyan szemét börtöntöltelék banda, mint az MSZP.

2010. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
hát akkor már inkább mszp mint jobbik...
2010. ápr. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!