Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért törlik az accontomat...

Miért törlik az accontomat népszabadság hírportálon?

Figyelt kérdés
Szóval ma regiztem, és ugye írtam kommenteket, lehet hogy ezek miatt törölték? Mert a véleményem ellenkezett a népszabadság íróival. Lehet azért mert nagyon bíráltam az MSZP?

2012. júl. 28. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
"Szólásszabadság"
2012. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

"Mert a véleményem ellenkezett a népszabadság íróival."


Nem tudjuk, mi volt a véleményed, és milyen stílusban adtad elő. Én is szoktam ott kommentelni, és látom, micsoda buta trollok képesek odapiszkítani. Nem rád célzok, csak megemlítem.

2012. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy szabályzat, lehet megsértetted.
2012. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem írtam trágár szavakat!!!!!!

És elolvastam a Moderálási szabályokat, egyiket sem sértettem meg.

2012. júl. 28. 19:05
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Lehet azért, mert nem helyeseltél.

A szólásszabadságról, ennyit.

2012. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3%
Akkor miért regisztráltál? Hagy fürdjenek a fertőben, ne akarjál úszómester lenni
2012. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A Népszabadság hírportálja egy szolgáltatás, nincs szólásszabadság, ők döntik el, hogy mi jelenhet meg, és mi nem.

Nem jog a hozzászólás, ez csak egy lehetőség, amit a saját szabályaik szerint nyújtanak.


Itt is törölnek hozzászólásokat, mégse látok ezt kifogásoló kérdéseket.

2012. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Millió oka lehet!


Az hogy te úgy érzed igazat írtál stb az nem jelenti hogy nem volt sértő vagy más módon kifogásolható!

Most azt nem is említve hogy nem várjuk hogy az legyen a kérdésed címe: Trágárkodtam a népszabi honlapján és erre töröltek!


Szóval a problémádat mi nem tudjuk megoldani!

Én spec nem olvasom a népszabit de gondolom ugyan olyan mint sok más őárt kötődésű újság! vagyis a más hangvételűeket hamarabb kitörlik mint a pártközelit!


Ez ugyan úgy megvan a fidesz, jobbik, mszp újságjainál...

Most azt nem is említve hogy még azt sem tudjuk igaz-e amit írsz... Nem te lennél az első itt a GYK-n aki kicsit szebbnek állítja be az esetét vagy akár nem is igaz(bocsi, nem sértés de jópár ilyennel találkoztam)

2012. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Zoli válaszához hozzáfűzném hogy az igazságot annyira nem bírják, hogy gyilkolnak érte. Ezen az oldalon ez a százalékon látszik meg.. De ha okos ember vagy ne foglalkozz politikával!
2012. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14%
itt ezen az oldalon is az igazságot cenzúrázzák!! a kommunista oldalakon nincs szólásszbadság, ez köztudott mdolog!!!
2012. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!