Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy egyesek...

Miért van az, hogy egyesek csak veszekedni járnak ide? (Politika kategória)

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Hozz példákat!
2012. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ehhez nem kellenek példák csak aki vak nem látja őket..!
2012. júl. 27. 16:33
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Milyen troll kérdés ez?


"Keress kérdéseket hasonló témákban: politika, FIDESZ, Jobbik" -- A balosok nem veszekednek, nyilván :)

2012. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Őszintén szólva én szeretek vitatkozni a politikáról.
2012. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért ide írtam mert ezek jóban látogatótabbak, mi lenne ha végre normálisan válaszolnátok?
2012. júl. 27. 16:49
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Ritkán tapasztalok itt veszekedéseket. Eltérő érvek, vélemények, szempontok vannak, és ez jó így. Persze vannak kivételek, néha csúnya, személyes beszólások, de ez elenyésző, és többnyire ki is moderálják.
2012. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Ez azért elég ritka, legalábbis amikhez én is hozzászólok. Azért az talán hat, hogy én is mindenkivel korrekt vagyok, a tárgyhoz, és nem a személyhez szólok hozzá. Kaptam már ennek ellenére én is egy-két minősíthetetlen beszólást, de ez nem olyan mértékű, hogy különösebben foglalkozni kéne vele.
2012. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos sokan vannak ezen az oldalon is, akik nem érvelnek és figyelembe sem veszik a világban ma kialakult eseményeket. Csak tőmondatokban és dogma magyarázatokkal szolgálnak, minden logikus levezetés és indoklás, esetleg tapasztalati leírás nélkül. Ők azok akik ideológiai alapon írogatnak és nem a tények és a logika szemszögéből kiindulva. Hiába írsz te logikai szinergiákkal körbe mindent, ő egy adott klisével akarja igazolni azt amiről kiderült hogy nem is úgy van. Meg sem akarják magyarázni, csak az ideológiai klisét alkalmazva leírják hogy a rövid gatyát hogy lehet kitérdepelni.
2012. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"jóban látogatótabbak", na ezen meg akadt a szemem :D Szerintem úgy érted: jobban látogatottabbakat.


Egyébként tényleg van pár ilyen ember. Én is megkaptam már jó párszor, milyen egy mocskos zsidó libsi vagyok, hogy kiárusítom a hazámat a gyarmatosítóknak :) Csak nevetni szoktam rajtuk, mert annyira szánalmasak, hogy az már röhej. Az ilyenek nem tudnak normálisan érvelni, csak hisztiznek, mint egy ötéves gyerek, nem kell őket komolyan venni.


Azt viszont kpetike meg kell jegyeznem, hogy néha te is magadba nézhetnél :) just sayin... Ja, és légyszi, légyszi, légyszi, néha nyiss ki egy nyelvtankönyvet / helyesírási szótárat!

2012. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Némelyikük "küldött" (provokátor ) , más részük annak véli magát :-)
2012. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!