Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor azt mondta hogy...

Orbán Viktor azt mondta hogy az adócsökkentés indítja be a gazdaságot. Akkor miért emelnek minden héten adókat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 12:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
33%

"Szerényen de még mindig meg lehet élni. Ha ez kell hogy az államadósságot kifizetjük, akkor vállalom"


NA hagyjuk már az ilyen álszent hülyeségeteket. Ők is ugyanúgy vesznek fel hitelt. Hogy mire megy el ennyi pénz? Amit ellopnak az nem kevés. Az irónia a fideszben, hogy idén ismét csúcsot döntött az államadósság. Vannak olyanok akik vakon hisznek a fideszben. És ez a gond.

2012. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
54%
Pedig én is azért fizetem, hogy csökkentsük a közös terheket. Ez nem álszentség!!!, ez a hazaszeretet. Ha nem így volna, akkor réges-rég kint laknék unokatestvéreimnél Münchenben és áztatnám magam a jakuzziban.
2012. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
39%
Amit a fidesz művel az az álszentség. Ugyanúgy lopnak mint az elmúlt 8 év. Persze ha megkérdezünk erről egy fideszest akkor szerinte ez nem igaz.
2012. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
39%
Sunyi kontár banda ez a Fideszes banda semmi kétség, és ez ráillik Orbánra is sajnos. Egyáltalán nemvagyok rá büszke hogy egy ilyen ember a Magyar Miniszterelnök.
2012. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
44%

Itt a legújabb "nagy" "eredménye" a fülkeforradalmárnak és Matolcsi tündérmese Györgynek.


Címoldal / Hírháttér

Kellemetlen adatok: erre mit lép a kormány?

Már nem lehet érv a családi adókedvezmény

Azoknak is csökkent a reálbére, akik több gyereket nevelnek.

Szerző: Nagy ÁgnesForrás: Portfolio.hu2012.07.23.


A tavalyihoz képest 2012 első negyedévében a családi adókedvezmények figyelembevételével együtt is 3,5 %-kal csökkentek a reálbérek a KSH jelentése szerint, 2010-hez képest - adókedvezmény ide vagy oda - a bérek 2,1%-kal érnek kevesebbet - írja a Portfolio.hu.


A lap szerint bár a három vagy több gyermeket nevelők tavaly még jelentős javulást érezhettek, idén eddig ők is rosszabbul jártak. Kétéves távlatban a legnagyobb vesztesek a gyermektelenek és azok, akik egy gyermeket nevelnek.

2012. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
44%

Egy millió munkahelyet fogunk teremteni mondta a "nagyeszű"! Ehhez képest!


Idén március-májusban a 15–74 éves korosztályból átlagosan 485 ezren voltak munka nélkül Magyarországon, 20 ezerrel többen, mint az előző év azonos időszakában – derül ki a KSH adataiból. A munkanélküliségi ráta így 0,2 százalékponttal 11,2 százalékra emelkedett, amely a vizsgált időszakban a legmagasabb a válság 2008-as elmélyülése óta.

2012. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
44%
#22: csak az a baj, hogy hazaszeretetért nem lehet sehol kenyeret kapni.
2012. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
11%

"Pedig én is azért fizetem, hogy csökkentsük a közös terheket. Ez nem álszentség!!!, ez a hazaszeretet. Ha nem így volna, akkor réges-rég kint laknék unokatestvéreimnél Münchenben és áztatnám magam a jakuzziban."


Mennyit is keresel? ja hogy a minimálbérről azt sem tudod hogy motor vagy autó?

én is lexarnám ha havi 200000 et keresnék de az ország többsége lassan nem napról-napra hanem óráról-órára él

rengeteg szomszéd,barát,rokon stb minimálbéren tengődik pedig bőven lenne munkatapasztalata az általa eddig űzött szakmában csak vikike miatt sorra becsődölt a munkahelyük és a szakképzett munkaerőből jobb esetben betanított munkás rosszabb esetben közmunkás legrosszabb esetben pedig munkanélküli lett


igen köszönjük fidesz dübörög a magyar gazdaság egyenesen a szakadék felé

2012. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"én is lexarnám ha havi 200000 et keresnék "


Azért az nem olyan hú de sok.

2012. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
45%
MIÉRT BÁNTJÁTOK SZEGÉNY ORBÁN VIKTORT ? NEM LÁTJÁTOK,HOGY SZEGÉNYKE ÉRTELMIFOGYATÉKOS ?
2012. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!