Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményük külföldön az?...

Mi a véleményük külföldön az? (többi lent)

Figyelt kérdés

...Ország vezetőségéről,

a magyar emberekről,

és a magyar nyelvről?



2012. júl. 16. 00:49
 1/6 mr.brown ***** válasza:
Nekem édesapám dolgozott nem rég Svédországban, és komolyan azt hitték az emberek, hogy Magyarországban fasizmus van.
2012. júl. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De miért? Minden országban vannak szélsőséges csoportok. :(
2012. júl. 16. 00:58
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Én Londonban élek.

Aki tájékozott MO-val kapcsolatban (nem sokan) azok többsége egyet ért az ország EU-val szembeni karakán politikájával, és helyeslik hogy nem vagyunk bólogatós kutyák, bár a belpolitikát nem ismerik.

A magyarokat jó munkaerőnek, és jó problémamegoldóknak tartják, sokan gyors karriert tudnak befutni.

A nyelvet a világ egyik legfurább, és legnehezebb nyelvének tartják, és mindig kérdezik melyik kelet-európai nyelvvel van rokonságban. Amikor megtudják hogy kb semelyikkel akkor kicsit mindig rácsodálkoznak.

2012. júl. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Finnországban is ki akartak oktatni, h. én fasizmusban élünk ... szinte lesajnáltak, h. tudatlan hát észre se veszi ...

A magyar nyelv csodálatos egyre népszerűbb a külföldi nyelvészek körében a magyar nyelv eredetének a vizsgálata.

2012. júl. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt elmondanám nekik hogy fasizmus Olaszországban volt, az pedig kicsit odébb van.
2012. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Teljesen mindegy hol-melyik országban akar az ember dolgozni, ha vannak magyarok!!!Mert a magyar ember az rosszindulatú nagyon.Én eddig ahány magyarral találkoztam itt,kb annyiban csalódtam.Persze vannak kivételek, de több ismerősöm (akik kint élnek) panaszkodik a magyarokra.
2012. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!