Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen lenne ha a Jobbik...

Milyen lenne ha a Jobbik irányítana?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy kaotikus, végzetes. Mindezek ellenére itt egy videó ahol a Jobbik irányít. A tények az ellenkezőjét támasztják alá. http://www.youtube.com/watch?v=zXtYpUChZLM&feature=player_em..

2012. júl. 15. 14:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
4%

"Arról hallottál-é, hogy munkanélküliség mindig van, soha nem lehet minden embernek állása?"


Én hallottam ezt, de volt "szerencsém" olyan rendszerben élni ahol nem volt munkanélküli ismerősöm és minden munkaképes dolgozott, ha akart ha nem.

2012. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
78%

"Én hallottam ezt, de volt "szerencsém" olyan rendszerben élni ahol nem volt munkanélküli ismerősöm és minden munkaképes dolgozott, ha akart ha nem."


Nekem is volt szerencsém ilyen rendszerben élni. A munkanélküliség problémáját úgy "oldották meg", hogy a szőnyeg alá söpörték. Hitelekből fizették a dolgozókat, akiknek jelentős része nem csinált semmit, csupán tengett-lengett a munkahelyén. Jó volt, aztán egyszer csak elfogyott a pénz, vége lett a gyereknapnak, és azóta is nyögjük az árát.

2012. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
94%
Akkor is volt munkanélküliség, csak úgy hívták "kapun belüli munkanélküliség". Ennek nyomai ma is felfedezhetők, pl. közmunkás árokásásnál, 5-en jutnak egy szakaszra, abból 1 ás (ímmel-ámmal) a többi 4 az ásó nyelét támasztja. Ennek semmi értelme.
2012. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
95%

"Helyreállna a rend. Megszűnne végre a munkanélküliség fellendülne a hazai piac és megteremtődne a teljes gazdasági stabilitás valamint a jólét."

És ezt te el is hiszed? Mert, ha igen, akkor az ékes példája annak, hogy a Jobbiknak miért nem szabadna kormányközelbe kerülnie.


Ui.: a munkanélküliség még soha nem szűnt meg a történelem során sehol sem, ezt jobb ha tudod...

2012. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Minden esetre az hogy egy falut sikerült helyreállítani szerintem mindenképp bizakodásra ad okot! Ja és a cigóknak nem tetszik hogy nem lehet lopkodni meg gyilkolászni? Hanem rendesen kell viselkedni? Jajj szegények!
2012. júl. 15. 17:12
 16/29 tetro ***** válasza:
62%
Nem arról van szó, hogy a "cigóknak" valami tetszik vagy nem. Hanem arról hogy megszűnt a kommunikáció a "magyar" és "cigó" lakosság között. Nesze neked békés együttélés. Biztos ez a megfelelő módszer.
2012. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom jól rémlik e, ez a polgármester beszélgetett a arról véderő azóta öngyilkosságot elkövető egyik tagjával, hogy rajtuk kívül mindenki zsidó, és majd akkor kell forradalmat csinálni, ha övék a hadsereg?
2012. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 tetro ***** válasza:

Igen ő volt az :)

http://www.youtube.com/watch?v=oDQ5ov9I6lg

Oszkár számára a végső megoldáshoz fegyverek kellenek.

2012. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
45%

A gyilkosságok megszüntek a Jobbik alatt!!!!!


Bár igaz hogy most "felakasztják" magukat életerős és élni akaró emberek Gyöngyöspatán! Lásd Eszes Tamás!


Én spec nem bírtam Eszest de képtelenségnek tartom hogy felakasztotta magát!!!

És ha a gyilkossági mutató ilyen "öngyilkosságok" miatt olyan jó akkor el sem merem képzelni a lopásokkal mi van!


Ahol ilyen eltussolásokban benne van a jobbik ott valoszínű másban is kamuzhat...

Szerintem ügyes politikusok lettek!

2012. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
ESZES TAMÁS: Júniusban egy év hat hónap börtönbüntetésre ítélték hivatalos személy elleni erőszak miatt. A nem jogerős ítélet végrehajtását a bíróság négy évre felfüggesztette. A vád szerint Eszes Tamás ellenállt a rendőri intézkedésnek, amikor június 13-án, hétfőn hajnalban garázdaság gyanújával elő akarták állítani Gyöngyöspatán. Többször az egyik intézkedő rendőr arca felé ütött, majd harapott és rúgott. Az incidens az után történt, hogy a Jobbik gyöngyöspatai polgármesterjelöltje bejelentette, hogy Eszes rátámadt. Ennek szerintem nem sok köze van ahhoz hogy Oszkár bácsi irányít. De hát mit várhatnánk, felesleges erről vitázni, Gyöngyöspatán rend van és elindult a fejlődés útján ha tetszik, ha nem, úgyis egyre többen ébrednek rá hogy a Jobbik nem az ország ellen van hanem az egyetlen járható út a fejlődés felé.
2012. júl. 15. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!