Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem éreznétek magatokat...

Ti nem éreznétek magatokat jobban biztonságban, ha Magyarország kilépne a Schengeni övezetből?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én jobban biztonságban érezném magam, ha lenne legalább rudimentáris határellenőrzés Magyarország és a romlott Nyugat között, ráadásul így enyhíthetnénk az ellenőrzést szerb, ukrán és török testvéreink felé.


Elég megnézni azt a devianciát és züllést ami pl. Svédországban és Hollandiában van. A szabad határok ezen eszme szabad magyarországi tombolásával egyenlőek.



2012. jún. 28. 13:44
1 2 3
 1/22 Antimod ***** válasza:
98%

"ráadásul így enyhíthetnénk az ellenőrzést szerb, ukrán és török testvéreink felé"


Én valahogy nem vágyom a "testvéri" ukrán csencselőkre, a szerb drogárura, és a török embercsempészekre sem. Inkább a "dekadens" Nyugat, ha már választani kell.

2012. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Keress egy nőt. Komolyan.
2012. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Vagy egy férfit.
2012. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

"szerb, ukrán és török testvéreink felé."


Én magyar vagyok egy civilizált , kultúrált nemesi nép sarja és nem egy barbár szláv.

Nekem ugyan nem testvéreim a szerbek meg az ukránok.


Jártál már a kettő közül valamelyikben?Mert én igen.Ezek a keleti szlávok ersőszakosak , kultúrálatlanok.

Nem olyanok mint a magyarok vagy a nyugati szlávok (lengyelek).


A keleti szláv és a magyar kultúrában semmi közös nincs.


Züllés?Minek akarsz határellenőrzést?Úgyis csak kirándulók érkeznek nyugatról.

2012. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

"Elég megnézni azt a devianciát és züllést ami pl. Svédországban és Hollandiában van. A szabad határok ezen eszme szabad magyarországi tombolásával egyenlőek."

Ja. Az eszmék államhatárokon át közlekednek. Zárjuk el az internetet is. Az utolsó pedig kapcsolja le a villanyt.

2012. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2012. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Züllés?

Tölts el egy hetet Szerbiában és megláthatod a züllést.Én szemtanúja voltam egy ilyen züllésnek ott.És az a gáz hogy ez totál hétköznapinak számít ott.Túl nagy teret adnak az erőszaknak.

2012. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem addig örülj, amíg a jelenlegi irányban van nyitva a schengeni övezet, nem pedig kelet és dél felé.
2012. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Bárcsak olyan deviánsok és züllöttek lennék mint a svédek vagy a hollandok
2012. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"Túl nagy teret adnak az erőszaknak"


Én pozitív dolognak tartom az erőszakot, az emberi természet és a fajfenntartás egyik fontos része. Csak a nyugati kultúra próbálja negatív színben feltűntetni.

2012. jún. 28. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!