Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezen csak én döbbenek le?

Nem dávid kérdése:

Ezen csak én döbbenek le?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 24. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem a megélhetés a látványosan drága Magyarországon, hanem a fizetésünk látványosan lóf*sz. Ez teljesen világos a számomra.
2012. jún. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Napéjegyenlőség ***** válasza:
100%
Baromira jó az élet Magyarországon, magas színvonalú szolgáltatások vannak, rengeteg lehetőség. Csak ebből az átlag magyar csóró semmit sem tapasztalhat meg, mert nem fizetik meg a munkáját, mondván az ország kicsi, szegény, semmire sem képes a gazdasága, tehát nincs pénz, ne várjatok több fizetést, ja meg persze az eu is nagyon gonosz velünk, de nem tehetünk mást, muszáj rájuk hallgatnunk.. ("Az eu-s támogatás erre a magánszámlára küldjék!")
2012. jún. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azon kéne ledöbbenni, hogy mi áll ennek a hátterében.

Mindig az van, hogy egy pár másik ország szív azért, hogy másoknak jobb legyen. Ez nem vicc.

2012. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csak te döbbensz le. Már egy ideje Ausztriában élek, és annak ellenére hogy átszámolva sokszor drágább némely termék, szolgáltatás, sokkal jobban lehet élni, mert a fizetések és az árak arányai sokkal nagyobb összhangban vannak, mint Magyarországon. 1 órai fizetésemből idekinn 6 liter üzemanyagot tudok venni. Otthon ugyanazzal foglalkoztam, mint idekinn és 1 órai fizetésemből 2 liter üzemanyagot tudtam venni. És ezek az arányok más termékeknél is megfigyelhetők.
2012. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!