Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy mindenki megutálta...

Nem dávid kérdése:

Most hogy mindenki megutálta Fideszt hogyan tovább?

Figyelt kérdés
tehát most ezek után ki lesz megszavazva??? talán gyurcsány új pártja? :)
2012. jún. 18. 10:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
39%
Remélhetőleg már elhagyjuk ezt a 2 kamupártot (fidesz, MSZP) A legszimpatikusabb párt nekem a Jobbik, én biztosan rájuk szavazok, remélem nyernek, aztán ha csalódunk bennük is akkor talán befejezem a szavazást.
2012. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

21-es

Nagyon félek, hogy ez lesz az utolsó szavazásod.:)

2012. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
77%

istván1588:Az biztos,első dolguk az lenne,hogy kilépnének az Unióból.Akkor aztán nekünk annyi lenne.Az a fajta nemzetszocializmus amit ők képviselnek egyszerűen már nem normális néha,mikor elkezdtek zsidózni meg hazaárulózni a Parlamentben,nem tudtam,hogy sírjak-e vagy nevessek.

És Vona Gábor kijelentése miszerint ők nem demokraták,szerintem elég sokat elárul a pártról.

Ezzel nem akarok egy Jobbikost megsérteni,de én ezt így látom.

2012. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Tényleg kár, hogy ilyesmire pazarolják az erejüket. Szerintem ha nem ezt tennék, akár nyerhetnének is. Lehet, hogy már késő. Nem értem azt, hogy szinte minden párt úgy viselkedik mintha nem is akarna nyerni. A FIDESZ-nek sem kellene sokat tenni azért, hogy szimpatikusabb legyen, csak nem kellene olyanokkal is hergelni a lakosságot amiből nemhogy hasznuk, inkább káruk van.
2012. jún. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Kimondják amit gondolnak, ennyi. Az talán jobb hogy a fidesz, mszp kussol, de legszívesebben azt mondanák: "Dolgozzatok büdös magyarok, rátok verünk még 10 új adót."
2012. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Maradjunk a Jobboldalnál.
2012. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ne maradjunk nála.
2012. jún. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!