Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy mindenki megutálta...

Nem dávid kérdése:

Most hogy mindenki megutálta Fideszt hogyan tovább?

Figyelt kérdés
tehát most ezek után ki lesz megszavazva??? talán gyurcsány új pártja? :)
2012. jún. 18. 10:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
52%

A Fidesz már nem fog nyerni szerintem az ősszel már csak harmadik lesz.


Az MSZP és a Jobbik között dől majd el valószínűleg bár aztán lehet, hogy tévedek és mégis csak Fidesz, de szerintem inkább esélyesebb egy Jobbik vagy egy MSZP.


A 4. helyért az LMP és a DK esélyes de valószínűleg előbbi lesz a negyedik.


A JESZ erősödik de szerintem soha nem lesz Parlamenti párt.

2012. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
67%
7/9. Csak papíron nem csökken a nyugdíjak reálértéke. Nem a nyugdíjemelést kell megszüntetni,hanem az egykulcsos adót. Az 500 milliárd hiány okoz a költségvetésben. Ezért kell annyi új adót fizetni a többségnek.
2012. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Az a legnagyobb baj,hogy nincs ebben az országban hiteles,netán gerinccel is rendelkező párt,amelyikre lehetne szavazni.A Fidesz az új szavazási törvénnyel még jobban bebetonozta magát,lehet,hogy pár év múlva ugyan olyan egypártrendszer lesz,mint az átkosban.Az MSZP bizonyította,hogy alkalmatlanok egy ország jó! vezetésére,A Jobbik csak uszítani és acsarkodni tud,Gyurcsány pártja egy kalap sz@rt nem ér,az SZDSZ-ről már csak múltidőben érdemes beszélni(mondjuk ha még meglennének akkor sem szavaznék rájuk),a sima Munkáspárt meg esélytelen.Az LMP pedig még nagyon kezdő,és jellemzően Bp-i párt.Igazán szép választék,tényleg.Az a baj,hogy a magyar utoljára 1956-ban tudott összefogni,azóta valahogy nem jön össze,márpedig ha változtatni akarunk,ez szükséges dolog.
2012. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
59%

2 párt cserélgette eddig egymást és egyik rosszabb mint a másik (fidesz a legrosszabb ez tény)


esélyt kéne adni már másnak is nem?

nem vagyok fasiszta-rasszista-kopasz-coffos de én legközelebb a jobbikra szavazok az biztos


a meglévő pártokról TUDOM hogy sz.rt se érnek szóval vagy a 3. ér valamit vagy tisztába leszek vele hogy már 3 rakás sz.r van

2012. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
10:58: az egykulcsos adót csak az alsóbb szintek csökkentésével lehet megszüntetni, emeléssel nem. Már most is 50% az adó és járulékelvonás a magasabb (legális) jövedelmeknél, ezt nem lehet emelni.
2012. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Én tökre leszarom. De komolyan.
2012. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
60%
Fidesz + Jobbik koalíció majd katonai diktatúra.
2012. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
53%
Én bevezetném a mennyországizmust.
2012. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

"látod-látod, eszedbe se jutott, hogy nem pártkatonát hanem párttól független szakértőt kéne odaültetni."


Akkor minek egyáltalán a többpártrendszer? Miért nem írnak ki pályázatot a pozícióra?

2012. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

kiírhatnának, de nem akarnak, mert nem érdekli őket, vágod?


semmi köze a többpártrendszerhez. a pártok a törvényalkotás miatt vannak, azért, hogy a választók érdekeit képviseljék.


az lenne a cél, hogy a pártok összedolgozzanak és közös erővel alkossanak olyan törvényeket ami mindenkinek jó, de minimum az emberek többségének.


hatalmat kapnak a közintézmények felett is, hogy olyan rendszert építsenek ki ami jól működik, olyan embereket tegyenek be vezetőnek aki érti is a szakmát, olyan vezetőket akik olyan dolgozókat vesznek fel akik működtetni tudják az alattuk futó intézményt.


mi köze ennek a többpártrendszerhez? most csak a hatalom számít és az, hogy a vezetők minél több pénzt szedjenek be, semmi több. ez nem normális.

2012. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!